Психологи виявили, що перевірка телефону виявилась дуже небезпечною, адже згубно впливає на підкіркові ділянки мозку. Вчені виявили, що хвилювання за гаджети викликає депресію і розлади психіки.
"Американець щодня перевіряє телефон кожні 12 хвилин або 80 разів на день. Коментар в соцмережі викликає ту ж реакцію в мозку, що і секс і їжа. Це було зроблено цілеспрямовано. Виникає залежність, яка переростає у депресію, відчуття неспокою і може викликати психічні розлади", - йдеться в повідомленні Дженні Єп, психолога із США.
Вчені виявили, що з 1999 по 2014 рік рівень самогубств в США збільшився на 24%. Темпи депресії і занепокоєння різко зросли, особливо серед молоді. З 2005 по 2014 рік число підлітків, які повідомили про депресії, зросла на 37%.
"Це не означає, що наші звички в соціальних мережах безпосередньо викликають ці результати. Але цифровий світ призвів до ізоляції, коли для спілкування людині більше не потрібні інші люди. Такі звички викликають бажання усамітнитися, щоб посидіти в соцмережі. Молодь ховається не тільки від дорослих, а й від однолітків".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали головні правила догляду за очима.
Фахівці визначили перелік з десяти спеціальностей, які стануть затребуваними у найближчому майбутньому. Він допоможе батькам правильно скерувати свою дитину при виборі професії.
Коментарі