понеділок, 28 жовтня 2013 07:15

Вазони кріплять на магнітах

Автор: фото з сайта www.vk.com
  Горщики з вазонами можна кріпити на металеві поверхні. Магніти захищені, не шкодять покриттю
Горщики з вазонами можна кріпити на металеві поверхні. Магніти захищені, не шкодять покриттю

—?Раніше всі підвіконники в квартирі були заставлені горшками, — каже вінничанка Олена Гріщенко, 33 роки. — Вічно носилася туди-сюди з тими вазонами. Від води дерев'яний підвіконник почорнів. Набридло. Половину вазонів викинула. Інші пересадила в маленькі керамічні горщечки, що кріпляться магнітами до будь-якої металевої поверхні. Акуратно і стильно.

В Європі популярні горщики, що кріпляться магнітами. Такі почали ввозити до України.

—?Займаємося лише кілька місяців, — каже вінничанка Алла, власник фірми, що ввозить горщики. — Готові горшки привозимо з Європи. Вони величиною з кружку, кріпляться на три магніти, не сповзають і не падають. Є різних форм і кольорів. Під замовлення привозимо нестандартні. Люди можуть купувати горщики вже з вазонами. Вирощуємо переважно низькорослі, хоча можемо і привезти. Найчастіше замовляють кактуси.

Горщики на магнітах коштують від 20 грн, вазон — від 10.

—?Накупила собі багато таких вазонів, — каже Олена Гріщенко. — Кріплю на холодильнику, на ручках меблів, навіть на пральній машині. А на роботу взяла кілька горщиків у формі фоторамки, в якій ростуть кактуси. Виглядає, як жива картина.

Зараз ви читаєте новину «Вазони кріплять на магнітах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути