— У дворі поклав тротуарну плитку, — розповідає 63-річний Степан Митюк із села Іркліїв Чорнобаївського району, що на Черкащині. — Виливав сам з бетону за допомогою форм. Щоб не кришилась, додав пластифікатор — добавку, що збільшує морозостійкість.
Плитку викладав не на бетон, а на гранітний відсів. Так її зручніше міняти.
— Взимку, як земля примерзає і плитка покривається тоненьким шаром льоду, не можна посипати її сіллю. Від того кришиться. Не треба гупати по ній металевою лопатою чи ломом — легко розколеться.
Коли плитка забруднюється, відчищає її щіткою та мийним засобом.
— Як змиваю, тримаю шланг під кутом. Воду не вмикаю потужним струменем, щоб не розмити насип у швах. Час від часу підсипаю в них пісок.
×













Коментарі