понеділок, 24 серпня 2015 06:10

У сирне раффаелло ховають полуницю

— Полуниця із сметаною — банально. Робила з морозивом і тертим чорним шоколадом. Але хочеться дивувати, — каже киянка 28-річна Інна Мельник.

Пачку сиру і 1 ст.л. цукру розтирає у ­блендері до од­но­рідної масткої маси. Обчищає хвостики полуниці й миє. Викладає на паперовий рушник, аби висохли.

— Можна з сиру скачати кульку й у неї запхати полуницю, але це не зручно. Краще зробити млинчик на долоні, покласти на нього полуницю й стиснути кулак. Сир обгорне полуницю. Трохи для форми покачати в руках. Готові кульки обкачую в мисці з кокосовою стружкою. Викладаю на широке плоске блюдо в один шар. Ніжне й м'яке. Купу навалиш — спресується і буде гвадзя. Готую за півгодини до приходу гостей. Тримаю в холодильнику, щоб охололо.

Зараз ви читаєте новину «У сирне раффаелло ховають полуницю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути