понеділок, 09 березня 2015 07:25

Тістечко "Кохання" викладають шоколадом

Автор: ФОТО: Соломія ТИХА
  Тістечко формують зі свіжоспеченого бісквіту в обрізаній пластиковій пляшці. Середину посипають кокосовою стружкою і кладуть сердечко з желе
Тістечко формують зі свіжоспеченого бісквіту в обрізаній пластиковій пляшці. Середину посипають кокосовою стружкою і кладуть сердечко з желе

— Влаштувала чоловіку романтичну вечерю і спекла тістечко із кольорового біс­квіту, — розповідає 30-річна тернополянка Марія Попович. — Рецепт придумала сама. Назвала "Кохання". Був у захваті.

Розбиває два яйця і додає дрібку солі. Збиває міксером. Набирає півсклянки цукру і частину всипає до яєць.

— Дехто ділить білки й жовтки. Я не люблю бавитися, — каже. — Довше збиваю яйця і цукор висипаю у три підходи. Тоді краща пінка.

Додає чайну ложку соди, лимонної кислоти на кінчику ножа, перемішує. Ділить масу на дві частини. В одну кладе по 1 ст. л. борошна і какао, у другу — борошна і крохмалю.

— Акуратно перемішую ложкою, щоб не осіла пінка і бісквіт був пухкий, — продовжує ­Марія.

Пательню застеляє пергаментом та змащує олією. Тісто розливає у два пакетики. Робить надрізи на кінцях. Акуратно, щоб не змішалися кольори, почергово виливає білі і шоколадні смуги тіста на пательню. Ставить у нагріту до 180°–200°C духовку. Випікає 10 хв. Стежить, аби біле тісто не підрум'янилося.

Тим часом робить желе. У чверть склянки гарячої води всипає 2 г желатину. Перемішує і лишає на 10 хв. Підігріває у мікрохвильовій печі, щоб желатин розчинився. Додає чайну ложку цукру і дрібку червоного барвника. Виливає желе у форму у вигляді серця. Як вистигне, ставить у холодильник.

Спечений бісквіт ріже смужками, скручує і кладе у форму — обрізану частину пластикової пляшки. Можна взяти чашку. Для крему кришить 70 г чорного шоколаду, додає 150 мл молока й 1 ч. л. цукру. Перемішує і варить на слабкому вогні, щоб шоколад розтопився. Всипає 2 ст. л. манки. Кип'ятить 8 хв., помішуючи.

— Стежу, щоб молоко дуже не перегрілося. Або трохи вистуджую, а потім всипаю манку. Вісім штук чорносливу запарюю у гарячій воді. Дрібно нарізую і додаю в масу. Перемішую і кладу в бісквіт.

Варить помадку. По 30 г порубаного чорного шоколаду і вершкового масла підігріває в мікрохвильовці. Дає вистигнути і ставить у холодильник, аби помадка загусла. За допомогою кондитерського мішечка викладає по краях тістечка шоколадний візерунок. Середину посипає кокосовою стружкою та прикрашає сердечком із желе.

Зараз ви читаєте новину «Тістечко "Кохання" викладають шоколадом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути