понеділок, 14 вересня 2015 06:10

Піна для безе тримається на перевернутій тарілці

— Безе або меренги люблю з дитинства. Мама купувала у хлібному. ­Лежали поряд із батоном. Дві частини, з'єднані начинкою. Її прибирала, а безе з'їдала. Тепер навчилася готувати, — каже киянка Ірина Суш­кова, 29 років.

Для безе потрібні два складники: яєчний білок і цукор, — пояснює.

— Вмикаю духовку на 200 гра­дусів, нехай гріється. Два дека застеляю пер­гаментом. У чотирьох яєць відділяю жовтки. Для десерту не знадобляться. Можна окремо збити з цукром і півсклянкою молока. Вийде поживний напій. Білки збиваю міксером не менш як дві хвилини. Не перестаючи, засипаю склянку цукру. Збиваю ще зо три хвилини. Має бути щільна тягуча піна. Не падає, якщо перевернути посудину догори дном.

Зачерпую збиті білки ложкою і викладаю на деко. Кожній частинці надаю округлої форми. Можна робити яку завгодно. Начинки не кладу. І так смачні й легкі, немов повітряні. Запікаю півтори години, температуру не зменшую. Плита в мене електрична. На газовій часу витрачаю на 15 хвилин менше.

Зараз ви читаєте новину «Піна для безе тримається на перевернутій тарілці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути