пʼятниця, 18 лютого 2011 06:15

Печиво роблять на м'якому маргарині

Вінничанка 28-річна Ольга Іванова виховує двох доньок. Для них щотижня готує домашню випічку.

— Давно відмовилися від магазинних печенюшек і пірожних. Колись я ними сильно отравилася, — каже Ольга. — Та й дешевше пекти самому. Обираю рецепти недорогі й багаті на вигляд. Найбільше любимо печиво "Каштанчик".

Для тіста Ольга бере пачку м'якого маргарину "Пампушок" для пухкої випічки. До нього додає шість варених жовтків, неповну чайну ложку соди, гашеної оцтом, три столові ложки сметани і три склянки муки.

— З усіх продуктів замішую тісто. Роблю з нього шаріки як на фрикадельки. У серединку кожного кладу кусочок горішка, вишню або шматок чорнослива. Шаріки ставлю на деко, застелене пергаментною бумагою і — в духовку на 20 хвилин при температурі 200 градусів. З одної порції тіста виходить близько 100 печенюшок.

Коли печиво в духовці, жінка ставить варити глазур. Для неї бере 150 грамів вершкового масла, п'ять столових ложок молока, стільки ж какао і склянку цукру.

— Сахар, какао і молоко ставлю на маленький вогонь. Коли почне плавитися, додаю масло. Ні в якому разі не можна змішувати всі інгредієнти одразу, бо глазур не застигне, а буде липнути.

Після закипання глазур вариться 5 хв. Готовність вінничанка перевіряє за допомогою води.

— Якщо капнути у склянку з холодною водою і глазур не розтеклася, значить, готова. Окремо натираю на тертці кольорові вафлі для тортів або звичайні вафлі з начинкою. Одразу з духовки кожен прянік макаю в глазур і обвалюю у вафлях. Готове печиво складаю на деко. Подаю до чаю. Мені воно подобається тим, що не дуже солодке.

Зараз ви читаєте новину «Печиво роблять на м'якому маргарині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути