понеділок, 17 серпня 2015 06:50

Конвертики з маком печуть 25 хвилин

На Маковія 67-річна Раїса Миронів із Городища Черкаської області пече конвертики з маком. Тісто замішує на молоці.

— Для тіста беру півлітра молока, 50 грамів дріжджів, дві з половиною склянки цукру, півпачки маргарину, три яйця, муку, — каже господиня. — Маргарин розтоплюю, тоді студжу. Дріжджі розтираю з чотирма столовими ложками цукру. Доливаю тепле молоко. Ставлю в тепле місце, щоб підійшли.

Коли дріжджі підходять, додає розтоплений маргарин, яйця, всипає 1,5 склянки цукру і ванільний цукор.

— Муки даю, скільки візьме, щоб тісто було м'яке, еластичне. Вимішую і залишаю на 2 години в теплому місці, аби піднялося, — продовжує. — Тонко розкачую, вирізаю формою прямокутнички. Або роблю ковбаску, ріжу на кільця і розкачую їх. На кожен кружечок викладаю макову начинку. Зліплюю у формі конвертика. Коли піднімуться, змащую жовтком і випікаю 25 хвилин.

Для начинки Раїса Миронів бере 1,5 склянки маку, склянку цукру та жменю родзинок.

— Мак парю у кип'ятку, перемелюю на м'ясорубці або товчу в макітрі. Перемішую із цукром та пареними родзинками. Онуки дуже люблять.

Зараз ви читаєте новину «Конвертики з маком печуть 25 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути