— Коли скуштувала пиріг, не повірила, що його зробили без тіста. Розсипчастий, має присмак вершкового масла. Півроку наважувалася приготувати його, — каже вінничанка 30-річна Ольга Кучеренко.
Бере по склянці манної крупи, борошна, цукру й чайну ложку розпушувача.
— Все змішую в окремій посудині. Чотири-п'ять яблук чищу і тру на крупній тертці. Дно форми встеляю пергаментом. Сиплю суху суміш десь на півсантиметра товщиною, потім — яблука, знову суміш. Так, доки не закінчаться продукти. Останнім має бути шар сухої суміші. Зверху натерти чи порізати 150 грамів вершкового масла. Запікати 45 хвилин при 180 градусах. Дати повністю охолонути, витягти й нарізати.














Коментарі