Україна робить усе можливе для підтримки реформ у сферах освіти і науки. Про це сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич на пленарній сесії з питань науки, досліджень та інновацій країн Cхідного партнерства.
За її словами, країни Східного партнерства (Україна, Вірменія, Молдова, Грузія, Азербайджан та Білорусь) повинні об'єднатися навколо інновацій, спільно брати активну участь у програмах ЄС та міжнародних схемах фінансування науки. Про це повідомляє прес-служба МОН України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовна шкільна освіта - це фікція - Гриневич
Міністр розказала про один із головних викликів перед українською наукою - зближення досліджень та реальне використання наукових розробок у бізнесі. Крім цього, вона наголосила на успіхах України у сфері комерціалізації досліджень і створення інноваційного середовища.
"За останні два роки ми прийняли два великих і важливих системних закони – "Про вищу освіту" та "Про науку і науково-технічну діяльність". Вони відкриють шлях до модернізації науки і системи вищої освіти" – говорить Лілія Гриневич.
У рамках програми "Горизонт 2020" - наші вчені є учасниками 61-го міжнародного консорціуму-переможця і їхня частка в бюджетах проектів перевищує €11,5 млн, що майже удвічі більше, ніж заплатила Україна як річний внесок до бюджету програми.
Коментарі