Шестеро киян - двоє чоловіків і четверо жінок - пропонують стати другом за гроші. Зареєструвалися на сайті Rent a friend.com - "Винайми друга"
32-річний Віктор написав у анкеті, що може разом малювати, політати на повітряній кулі, послухати музику, заспівати в караоке, повчитися гарним манерам, ліпленню, готувати їжу. Згоден разом фотографуватися, подорожувати, дегустувати вина, займатися різними видами спорту, йогою, бойовими мистецтвами, танцями, дивитися фільми, вечеряти, плавати.. Сходить за компанію у кав'ярню, до знайомих, в книжкові магазини, на боулінг, риболовлю та гольф, у зоопарк, музеї, парки розваг, церкви, в ліс, на пікніки, за покупками, на пляж. Покатається на велосипеді, вигуляє домашню тварину, пограє в комп'ютерні ігри. Складе компанію на бізнес-заході, вечірці, в казино, клубі та барі. Погоджується вислухати, може бути другом по телефону, листуванню в інтернеті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Киянка знайшла чоловіка через радіо
Кореспондент журналу "Країна" замовила компанію до Києво-Печерської лаври.
- Щойно зрозумів, як ви мене знайшли, - каже Віктор. - Рік тому зареєструвався на тому сайті, ви - перша, хто зателефонував. Скільки хочу за це? Коли реєструвався, напевно мав поняття. Зараз подумаю.
Через 15 хв. передзвонює, називає ціну - 120 грн.
Наступного дня Віктор приходить рівно о 12.00, як домовлялися. У капелюсі, білій сорочці, чорному плащі. Попереджає: гулятимемо 2 години, бо потім має справи. До Лаври йдемо пішки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компаньйонів для оренди квартири підшуковують через інтернет
Біля центральних воріт Лаври Віктор каже, що знає, як зайти безкоштовно.
- Я ваш фотоапарат заховав у кишеню при вході, щоб ми не були схожі на туристів, - пояснює. - Треба казати, що в художню академію йдеш, тоді без грошей пропустять.
Зізнається, що після мого дзвінка готувався - читав у інтернеті історію Лаври.
- Спочатку страшенно перелякався. Думав, якась тітка, раптом не виправдаю довіри. Потім спало на думку, що віруюча і просто не знає, де Лавра. Згодом поставив себе на ваше місце й вирішив, що компанію складу, я балакучий.
Ігор КОРНІЄНКО, 50 років, голова Асоціації практикуючих психологів Львівщини, розповідає, чому поменшало друзів у сучасних українців: "Сьогодні на дружбу людина виділяє 33 відсотки свого часу, за результатами досліджень. Раніше було 45-47. Якщо до друга треба добиратися понад годину, тоді ми з ним бачимось не частіше, ніж раз на місяць. Тобто, на дружбу не вистачає часу.
Бо люди багато працюють, емоційно виснажуються. А дружба теж потребує емоцій. Якщо в мене й свого негативу багато, то навіщо мені ще й твої погані почуття? З'являється самотність. Людина ховається у свій панцир і їй там добре. Щоб із кимось дружити, треба з тих рамок вийти. А це болісний процес. Легше завести вдома рибку чи кота".
Прочитати повний текст статті про друга напрокат можна у журналі "Країна" №95.
Коментарі