У м. Ізюм на Харківщині 18 серпня відкриють мурал із "бітлом" Джоном Ленноном. Створює його український художник Андрій Пальваль на будинку на колишній пл. Радянській - з квітня 2016 р. - пл. Джона Леннона. Відкриють в рамках фестивалю "Дорога на Схід", який організовує письменник Сергій Жадан.
"Мурал – подарунок місту від фестивалю. Ми би хотіли започаткувати традицію залишати якийсь слід після фестивалів у тих містах, де вони відбуваються. Не обов'язково мурал, десь це може бути гойдалка для дитячого майданчика, десь кленова алея… Та найкращим слідом були б, звичайно, добрі дороги, - каже піарменеджер фестивалю Іванна Скиба. -
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жадан висловився щодо проведення фестивалів в умовах війни
Леннон – символічна для нас фігура. Він не лише музикант, а й політичний активіст – проповідник миру, рівності і братства. Хуліган від музики, котрий щиро переймається долею людства, пропонує – "Imagine all the people living life in peace" - "Уявіть, що всі люди на землі брати". Мені здається, це об'єднує їх із Жаданом.
А ще на Ізюмщині найкраща в Україні полуниця. Автор пісні "Strawberry Fields Forever" зацінив би цю іронічну паралель".
Літературно-музичний фестиваль "Дорога на Схід" пройде у м. Ізюм 18-19 серпня. Письменник Сергій Жадан вважає культуру територією довіри і стійкості. Люди, які приходять на літературні вечори і фестивалі є однодумцями. Такі само люди виходять і на мітинги, пікети та акції.




















Коментарі