Ексклюзиви
середа, 18 жовтня 2006 16:12

На дискотеку — в протигазі

Автор: фото: Андрій ШМАТОВ
  Фестиваль ”Київ Денс” ішов усю ніч і закінчився о шостій ранку
Фестиваль ”Київ Денс” ішов усю ніч і закінчився о шостій ранку

12 зарубіжних та понад 30 українських діджеїв виступили в столичному Палаці спорту 13 та 14 жовтня. Квитки на одну ніч коштували 100 грн, на дві — 150, у віп-зоні — 300.

Утретє фестиваль організувала компанія "Київ Денс", яка в червні цього року привезла до Києва німецького діджея Пола ван Дайка.

У Палаці спорту обладнали чотири сцени: одну основну і три менші, в коридорах на другому поверсі. Місце виступу діджеї обирали самі. Музичну програму вели по півтори години.

— Я — юрист, власник бюро перекладів. Музичної освіти не маю, — розповідає 23-річний Євген Гекув. — Вихідними граю в клубах, люблю нічне життя.

Джон Андерсон, 30 років, зі шведського дуету "Зу Бразіл" у Києві вперше.

— Діджей — моя професія, — розказує. — У Європі за одну ніч заробляю до кількох тисяч євро. Два тижні тому не спав три дні поспіль — у п"ятницю виступав у Італії, а в неділю — в Іспанії.

Джон та інший учасник проекту — Йоган Еммот — за останні сім років випустили понад 50 платівок. "Зу Бразіл" написали ремікси на пісні гурту "Фетбой Слім" та молодшої сестри австралійської співачки Кайлі Міноуг — Данні.

У п"ятницю виступав у Італії, а в неділю — в Іспанії

Найстаршим діджеєм на фестивалі був 54-річний Карл Бартос. Із 1975 по 1991 рік він був перкусіоністом легендарного німецького гурту "Крафтверк". Із 2004  викладає дизайн у Берлінському університеті мистецтв та читає лекції в інших країнах.

За діджейський пульт Бартос виходить у чорному строгому костюмі, пострижений під горщик, із вибритою потилицею. Після виступу випиває мінералки і швидко йде зі сцени.

На фестивалі грав британський гурт "Фрістайлерз", голландець Сандер ван Дорн, діджеї з Італії, Ізраїлю та Росії.

Першого дня через проблеми зі звуком дискотека почалася на годину пізніше, о десятій вечора.

Гості фестивалю мали незвичні костюми. 19-річний киянин Юрій Винокуров та троє його друзів прийшли в білих комбінезонах зі знаком "радіоактивно" на спині. І в захисних масках.

— Цей костюм захищає від випарів "кислоти". Ми їх одягаємо, щоб не заразитися від тих, хто вживає наркотики, — пояснює. Потім зізнається:

— Це імідж, щоб виділитися.

Тетяна Кучерєва, 25 років, прийшла в костюмі Червоної Шапочки — вишитій сорочці з коротким рукавом і червоному капелюшку. Були ще люди в протигазах, респіраторах, мексиканських широких капелюхах та будьонівках. П"яний хлопець у хутряному жилеті на голе тіло тримає над головою відкриту червону парасольку. З-під опущених штанів видно його чорні стрінги. Молодик танцює навпроти міліціонера, намагається його розізлити.

— Це богадєльня, — скаржиться інший міліціонер "ГПУ". — Візьміть інтерв"ю в отого дебіла, — показує на хлопця з дитячою пустушкою в роті.

Закінчився фестиваль о шостій ранку.

Зараз ви читаєте новину «На дискотеку — в протигазі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути