Корисні хитрощі на кухні - це не тільки рецепт правильного тіста чи маринаду для м'яса. Важливо й правильно витрачати залишки продуктів, які залишаються після приготування. Їх можна використати для приготування чогось іншого
1. Не зберігати в холодильнику помідори, персики, картоплю, цибулю, часник, хліб . Холодна температура вбиває їх смак і текстуру.
2. Перед нарізкою м'якого сиру ніж із тонким лезом необхідно змочувати в гарячій воді. Так продукт буде менше прилипати і кришитися.
3. Гарячі страви, які сервіруються в холодні тарілки, миттєво втрачають свою свіжість. Треба нагріти тарілки в духовці при температурі 65 градусів 10 хв. Ви відчуєте істотну різницю смаку. А салати краще подавати на холодних тарілках. Для цього їх необхідно потримати в морозилці.
4. Переварене м'ясо варто нарізати тонкими скибками і покласти на тарілку. Зверху - помідори та цибулю. Полити олією, лимонним соком і м'ясо поверне втрачену вологу.
5. Перець чилі має антибактеріальні властивості. Тому додавайте гострий соус у піцу або м'ясне рагу. Так продукти довше стоятимуть в холодильнику і смак наступного дня стане виразнішим.
6. Перед тим, як вичавити лимон або апельсин, покладіть їх на 15 секунд в мікрохвильову піч. Так фрукти дадуть майже вдвічі більше соку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як приготувати хрустку французьку галету з овочами
7. Не зливайте всю воду після варіння макаронів. Залиште одну склянку і її додайте в соус по мірі необхідності. Крохмаль у цій воді допоможе соусу краще загуснути і добре змішатися з макаронами.
Особливе мистецтво в приготуванні страв буває з дітьми. Щоб їх нагодувати потрібні весело прикрашені страви. Вони приємно здивують дітей будь-якого віку.
Оформлення страв для дітей не вимагає вишуканих інгредієнтів, лише бажання та уяву. Із їжі можна створити що завгодно: корову, кішку, пінгвінів, гусеницю, сову чи банановий пляж.
Коментарі