понеділок, 09 листопада 2015 14:52

Кефірний десерт смакує з подрібненими горіхами

Автор: Романчук Катерина
 

"Питання стрункості фігури для мене завжди стояло жорстко, на кону була кожна калорія. Тому я вигадала рецепт з яким можна розслабитись і просто отримувати задоволення", - каже харків'янка Лілія Тур, 29 років.

Інгредієнти:

кефір - 1л.

сметана нежирна - 3/4 скл.

цукор - 1 скл.

желатин - 2 ст. л.

вода - 2 скл.

ванільний цукор - 1/2 пакетика

Приготування:

Желатин замочує у теплій воді на 20 хвилин. Після чого на маленькому вогні, помішуючи, доводить до кипіння. Охлоджує до кімнатної температури.

Сметану, кефір, цукор і ванілін збівает міксером до утворення піни. Тонкою цівкою вливає замочений желатин і збівает ще 5 хвилин.

Отриману масу виливає в ємність і ставить у холодильник на 5 годин.

"Якщо не має підходящих форм, можна використовувати велику миску з низькими стінками. А коли десерт захолоне - порізати ножем на шматочки потрібних розмірів", - підказує.

До таких ласощів можна додати какао, подрібнені горіхи або сухофрукти.

Зараз ви читаєте новину «Кефірний десерт смакує з подрібненими горіхами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути