Найсмачніший бульйон вдається зварити з домашньої курки чи півня. Він суттєво відрізняється смаком, ароматом та поживністю від бульйона, який зварений на курячому м'ясі, купленому у магазині.
Якщо немає можливості зварити бульйон з домашньої птиці, Gazeta.ua розповість, як його приготувати з купленої курки. Для цього треба знати, які частини тушки підійдуть найкраще для цієї страви.
Спочатку визначтесь, для чого саме потрібний бульйон. Чи це буде борщ, чи суп, чи для холодцю, чи просто випити, як юшку.
Для супів підійдуть крила, інші частини з кісточками та невеликими шматочками м'яса. Для дієтичних страв він — те, що треба. А якщо потрібен бульйон для дитячого харчування, рекомендується використовувати куряче філе. Воно найбільш дієтичне з усіх частин курки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде, якщо ранкову каву замінити на бульйон
Для більш насиченого бульйону краще відварювати гомілки та стегна. В цих частинах і м'яса достатньо, і кісточка є. Найжирніша частина — спинка. З неї бульйон також буде поживним та жирнішим.
Курячі бульйони вважаються одними з основних перших страв. Дехто вважає, що вони допомагають вилікувати симптоми застуди. Наприклад, у Великій Британії вважають їх справжніми ліками від грипу. А в США курячий суп почав використовуватися для лікування симптомів застуди ще в XII столітті.
Такий суп живильний, тонізуючий, легко засвоюється, має приємну для організму консистенцію, яка не перевантажує його. Тому пити бульйони та супи як при застуді, так і після різних операцій потрібно.
Коментарі