Олена Дяченко не купує морозиво в магазині. Уже три роки готує вдома із фруктів, які заготовляє на зиму.
Перед заморозкою фрукти перемиває, сушить на паперових рушниках, аби не злипалися.
Найбільше подобається полуничне.
З рецептом експериментує, додає різні соки та прянощі.
Інгредієнти:
- 1/3 склянки насіння соняшника
- 3 склянки полуниць
- півсклянки полуничного соку
- 1 банан
- 3-4 столових ложки цукру
- ваніль та кориця за смаком
Приготування:
"Перед приготуванням морозива скляні формочки - піали кладу до морозильника, аби морозиво добре виймалося. Для різноманітності їх можна змастити розтопленим шоколадом, - розповідає Олена. - Потім у духовці, розігрітій до 300 градусів, підсмажую насіння соняшника. Якщо почищеного насіння немає - його можна замінити магазинними казинаками. Тоді в морозиво треба додавати менше цукру".
Полуниці розрізати на половинки, можна використовувати заморожені ягоди. Викласти в алюмінієву каструлю. Додати банан, сік та цукор. На маленькому вогні довести суміш до кипіння. Після того, як закипить - варити ще 5 хвилин.
"Мені подобається рецепт тим, що можна за смаком обирати основу - беріть ті ягоди, які любите найбільше. Пробувала робити морозиво із ягід малини та смородини, дуже смачно Так само і сік. Якщо немає полуничного - додавайте виноградний чи яблучний. Це додасть морозиву кислинку. Після того, як проварили суміш - дайте їй охолонути. Тоді все треба збити у блендері до однорідної маси. Сік треба додавати, дивлячись по консистенції. Морозиво має бути густим, як сметана", - додає Дяченко.
Готову суміш розливають у формочки, присипають насінням соняшника. По-середині треба вкласти дерев'яні чи пластмасові палички. Аби морозиво застигло - його на три години кладуть до морозильної камери при температурі мінус двадцять градусів.
Коментарі