Четвер, 25 лютого 2010 21:05

Найбільше вакансій для продавців і водіїв

На ринку праці в Черкасах найбільш затребуваними залишаються торгові представники, менеджери із просування продукції, менеджери із продажу, продавці, водії-експедитори та охоронці, веб-дизайнери, програмісти, керівники відділів.

— Важко знайти роботу юристам, учителям, перукарям. Тому серед них існує велика конкуренція, — каже Любов Галімзянова, директор кадрового агентства "Статус".

— Минулий рік був роком топ-менеджерів, — додає директор консалтингового агентства "Персонал" Ірина Кіркіна. — Потрібні були кризові менеджери, що в складних економічних умовах могли швидко переформатувати підприємство, оптимізувати його витрати і структуру.

Фахівці кадрових агентств прогнозують, що у зв"язку з підготовкою до Євро-2012, додасться вакансій для будівельників, архітекторів, обслуговуючого персоналу у сфері ресторанно-готельних послуг. Користуватимуться попитом лікарі, фармацевти, менеджери з туризму, програмісти, кухарі, пекарі.

У міському центрі зайнятості на обліку 5 716 осіб. Від початку року знайшли роботу для 459 безробітних. Серед них службовці, бухгалтери, економісти, менеджери зі збуту, повари, швачки, двірники. Слюсарі-ремонтники були потрібні на підприємство "Азот" і автоскладальний завод N2.

Приватний бізнес найбільше потребує продавців непродовольчих товарів та водіїв.

Зараз ви читаєте новину «Найбільше вакансій для продавців і водіїв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 856
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути