Ексклюзиви
понеділок, 07 серпня 2023 12:02

Попит на вживані авто зростає. Назвали найпопулярніші марки липня

Попит на вживані авто зростає. Назвали найпопулярніші марки липня
Попит на вживані легкові авто в Україні зростає. Фото: pixabay.com

Український автопарк поповнили в липні 18,8 тис. уживаних легкових авто.

У порівнянні з червнем 2023 року реєстрації таких авто, завезених із закордону, збільшились майже на 9%, повідомив Укравтопром.

"Липневе поповнення автопарку України вживаними авто стало найбільшим за останні 11 місяців. Лідером липневих реєстрацій серед ввезеного секонд-хенду став Volkswagen Golf. Також до п'ятірки найпопулярніших моделей місяця увійшли Renault Megane (1234 од.), Skoda Octavia (929 од.), Volkswagen Passat (741 од.), Nissan Leaf (535 од.)", – йдеться у повідомленні.

Середній вік вживаних машин, що у липні перейшли на українські номери становить 10 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали п'ять регіонів, де українці найбільше купують електромобілі

Найбільша частка в цьому сегменті авторинку належала бензиновим авто – 44%. Далі йдуть дизельні – 33%, електромобілі – 15%, авто з ГБО – 5% та гібриди – 3%.

До десятки найпопулярніших моделей входять: Ford Focus – 400 од., Volkswagen Touran – 384 од., Nissan Qashqai – 377 од., Volkswagen Tiguan – 377 од., Audi A4 – 369 од.

"Усього, з початку року, свою першу реєстрацію в Україні пройшли 106 тис. уживаних легковиків, ввезених з-за кордону, що у 3,3 раза більше за реалізацію нових автомобілів за той самий період", – звітує асоціація.

У застосунку "Дія" з'явилася послуга з обміну і відновлення посвідчення водія. Вона доступна як для водіїв-новачків, у яких закінчився дворічний термін дії першого посвідчення. Так і для тих, хто загубив чи пошкодив документ, змінив прізвище або просто хоче користуватися цифровим документом.

Зараз ви читаєте новину «Попит на вживані авто зростає. Назвали найпопулярніші марки липня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 16965
Голосування Як карати п’яних водіїв?
  • Збільшити штраф до 40 тис. грн
  • На рік відправляти на виправні роботи
  • Забирати довічно водійське посвідчення
  • Відновити смертну кару
  • Не карати
  • Читати лекцію про шкоду алкоголю
Переглянути