Второй закон и второй обман

Новая власть планирует завершить самое тяжкое преступление старой

Ще не віриться, але проти фактів не попреш. Обіцяли народовладдя, а будуть донищувати його. 27 липня керівник штабу партії "Слуга народу" Корнієнко публічно заявив, що команда президента Зеленського продовжить головну "реформу" попередників - "реформу децентралізації".

В тому числі організує у Верховній Раді понад 300 голосів на підтримку законопроекту президента Порошенка чотирирічної давнини про внесення змін до Конституції "в частині децентралізації влади".

Це переказ заяви Корнієнка - без епітетів, без матюків.

Тепер назвемо почуте тим, чим воно є: нова влада планує продовжити і довершити найтяжчий злочин старої влади.

Більше того, ще й приховати скоєні нею тяжкі злочини.

Ні більше, ні менше.

Тому що так звана реформа так званого місцевого самоврядування, вона ж "децентралізація", вона ж " добровільне об'єднання територіальних громад", вона ж "реформа адміністративно-територіального устрою", здійснювана в Україні з весни 2014 року всупереч Конституції й законів України у насильницький спосіб нічим іншим, ніж сукупністю тяжких і особливо тяжких злочинів її провідників, не є.

Так звана реформа так званого місцевого самоврядування, вона ж "децентралізація", здійснювана в Україні з весни 2014 року всупереч Конституції й законів України у насильницький спосіб нічим іншим, ніж сукупністю тяжких і особливо тяжких злочинів її провідників, не є

Злочинів проти українського народу і української державності, співставних з умисним винищенням селянства, примусовою колективізацією, укрупненнями, реквізиціями і депортаціями.

Аргументація вищезазначеного займає чимало місця і наводиться у моєму Повідомленні про кримінальні правопорушення, вчинені "реформаторами" у 2014-2019 роках, яке на днях буде зареєстровано.

Тому тут - тільки головне.

Децентралізація влади - це повернення владних повноважень, в тому числі з бюджетних надходжень, від центральних і регіональних органів влади місцевим органам влади.

І нічого більше - крапка!

Децентралізація влади - це повернення владних повноважень, в тому числі з бюджетних надходжень, від центральних і регіональних органів влади місцевим органам влади

Підкреслюю - повернення. Бо у 1990-2000-х вони, ці повноваження й бюджетні надходження, були у місцевих органів влади відібрані й централізовані, загарбані узурпаторами влади/розкрадачами коштів державних бюджетів та усіх інших активів народної власності.

Саме з обезправлення місцевих органів державної влади - сільрад, міськрад, селищних Рад - обізваних у Конституції-1996 спеціально, з прицілом на обезправлення, побутовою чи то літературною назвою "органи місцевого самоврядування", і "перекачкою" бюджетних ресурсів "знизу наверх" почався шалений ріст корупції - бо всі повноваження і ресурси опинилися в руках "вищестоящих". З цього ж моменту почався занепад сіл, селищ і міст - бо вони залишилися голі й босі.

Їх відродження могло б початися у 2014 році, негайно, якби тільки "партії Майдану" виконали обіцянки і повернули їм украдені у них повноваження.

Отут увага: їм усім!

Усім існуючим станом на весну 2014 року сільрадам (читай - сільським громадам), міськрадам малих міст, так званих міст районного значення (читай - міським громадам), селищним радам (читай - громадам селищ і селищ міського типу).

Усім без винятку, одночасно, і в об'ємі не меншому, ніж були на той час у великих міст - так званих міст обласного значення.

Це можна було зробити не просто легко - елементарно:

- урівняти всі існуючі сільради, міськради малих міст, селищні ради в бюджетних повноваженнях з так званими містами обласного значення - тобто припинити бюджетну дискримінацію;

Урівняти всі існуючі сільради, міськради малих міст, селищні ради в бюджетних повноваженнях з так званими містами обласного значення - тобто припинити бюджетну дискримінацію

- передати місцевим Радам повноваження Держгеокадастру, обласних і районних державних адміністрацій із розпорядження землями й іншими природними ресурсами;

- відновити юрисдикцію сільрад на всій їх території.

І все.

Одним простим законом, одним розчерком пера.

І не треба нікого примусово "об'єднувати", не треба знищувати в селах школи, пошти, ФАПи і все інше необхідне людям.

І пішло б відродження життя по всій знедоленій країні!

Але лідери "партій Майдану" не прагнули цього і не збиралися цього робити. Бо коли ще палав Майдан, вони вже знали, що будуть працювати не в народних інтересах, а проти них. Зокрема вже тоді вони готували і вже 1 квітня 2014 року (!), з подачі Гройсмана, затвердили постановою уряду шахрайську "Концепцію реформи місцевого самоврядування". Що передбачає не реальну децентралізацію повноважень, а навпаки, подальшу централізацію влади із знищенням тисяч місцевих органів влади - перш за все сільрад - та всієї сільської інфраструктури. Із грубим порушенням усіх без винятку конституційних прав селян - з правом на життя включно. Із знищенням суверенітету, демократії, територіальної цілісності, соборності країни.

І не треба нікого примусово "об'єднувати", не треба знищувати в селах школи, пошти, ФАПи і все інше необхідне людям

Злочинці прекрасно усвідомлювали, що йдуть на тяжкі антинародні злочини. Вони знали, що ніякого "добровільного об'єднання громад", якщо проводити його у відповідності до конституційних прав громадян і вимог чинного на той час закону "Про місцеве самоврядування в Україні", не буде - бо люди на нього не підуть як на непотрібне і смертельно шкідливе для них.

Тому вони вчинили умисні злочинні дії із позбавлення громадян права на місцевий референдум. В лютому 2015 року хитропідлим і всуціль антиконституційним законом "Про добровільне об'єднання територіальних громад" вони прибрали із статті 6 закону "Про місцеве самоврядування в Україні" частину третю, яка передбачала можливість добровільного об'єднання громад виключно у відповідності до результатів місцевого референдуму.

Тобто, грубо порушили імперативні приписи частин 2,3 статті 22 Конституції України і стали "добровільно", під шаленим адміністративним тиском, "об'єднувати громади"!

З тих пір пішло-поїхало.

Для маскування антидержавної діяльності можновладні злочинці задіяли цілий арсенал засобів обману - відверту брехню, демагогію, красиву термінологію, масову дезінформацію суспільства через недолугу журналістику і підконтрольні ЗМІ (які насправді давно треба називати ЗМД - засобами масової ДЕЗінформації), і нарешті "важку артилерію" - західних політиків і тисячі безмозглих "грантоїдів". Масштабне знищення демократії, руйнація українського села, шматування України на феодальні вотчини пішло під ці ієрихонські фанфари. Якби при владі залишився Порошенко, українська державність за пару років була б донищена.

Питання до команди Зеленського: і все оце ви збираєтеся продовжувати?

Ви що-геть дурні?

Чи теж є слугами ворогів України, а не "слугами народу"?

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее мышкой и нажмите комбинацию клавиш Alt+A
Комментировать
Поделиться:

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Наші автори
Павел Кухта Руководитель по политическим вопросам Киевской школы экономики
Вадим Денисенко Исполнительный директор UIF
Юлия Дукач Аналитик проекта по дезинфомониторингу Texty.org.ua
Дмитрий Ярош Командующий Украинской добровольческой армии
Виктор Лещинский Президент Национального экспертно-строительного альянса Украины