Ексклюзивы
суббота, 08 октября 2011 08:00
Валентина Кузик
Валентина Кузик
Валентина Кузик

Суп без м'яса

Для батумців після революції багато змінилося. У них тепер, наприклад, цілком європейська набережна без звичних смердючих забігайлівок та розкладок із непотребом. Узбережжя виглядає як величезний газон, що переходить у парк, прикрашений неоновими вогнями, фонтанами і громадським туалетом із прозорим скляним умивальником.

По Грузії пишуть підручники з реформ. Однак, не скрізь тут так добре, як у прилеглому до набережної кварталі Батумі. У віддалених селах люди без роботи. Гія, який люб'язно пропонує підвезти нас до траси на Кахеті, каже, що для нього нічого не змінилося.

Олія - наша, консерви - російські, овочі та фрукти - із Туреччини

Цією дорогою переганяють величезну отару овець упереміш із козами та собаками. Але молока у сусідньому магазині немає. На напівпорожніх полицях стоїть українська олія, наші дешеві томатні соуси та соки, обухівський туалетний папір. Крупи, консерви - російські. Овочі та фрукти - із Туреччини. Вдалося скуштувати грузинську шоколадку і морозиво. Смачно. А от місцеве молоко в тетрапаках - смердюча рідина з рослинним жиром у складі.

Супу немає навіть у дорогих ресторанах.

- Суп? Ні, у нас такого не готують. Є хінкалі, хачапурі.

Зрештою, знаходимо ресторан із супом. 25 гривень на наші гроші. Але за кілька хвилин після замовлення підходить власник і попереджає, що курячий бульйон без м'яса. Погоджуємося. Приносять суп із кубика "Ґаліна Бланка".

Не збагну, як можна робити реформи натщесерце?

Сейчас вы читаете новость «Суп без м'яса». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

7

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода