Ексклюзивы
воскресенье, 17 июня 2018 09:05
Анна Щокань
Анна Щокань
Журналистка

Вільні стосунки

– Оцінив вільні стосунки, – розповідає 27-річний Віталій. – Ось на пиво з тобою пішли – Анька мізки виносити не буде. Все без нервів. Сказав їй одразу: дітей не хочу, в загс – теж. Нормально відреагувала.

Знайомі з Віталієм із дитинства. Працює програмістом. Популярний у дівчат. Серйозних стосунків не заводив. З Анею познайомився на роботі. Їй 35 років, вона – керівник його відділу.

– Старша? І що? Виглядає на 25, характер – суперовий. Головне, що цікаво разом. Завжди є, про що поговорити, – каже Віталій.

Оселились у будинку на березі Дніпра. Продовжували разом працювати.

– Облажався сильно, – розповідає при наступній зустрічі Віталій. – На роботі тиждень не був. Вона мене по клубах шукала. В норму привела. Начальству своєму брехала, що хворію. Любить мене, видно, дбає.

За півроку знову бачуся з Віталієм у гостях у спільного друга. Каже, що з Анею розійшлися.

– Та й знав, що сім'ю хоче. Але сподівався, зрозуміла мої аргументи, – говорить дорогою до зупинки. – Довелося звільнитись. Не можу під її керівництвом працювати.

Заходимо в магазин.

– "Парламент аква", запальничку і ваш номер, якщо по клубах ходите, – каже до молоденької касирки з довгим білявим волоссям.

– Веселий ви, – червоніє дівчина.

– Тільки Анька чомусь виходить за мужика, якого нудним і ніяким називала, – каже Віталій, відійшовши від каси

Сейчас вы читаете новость «Вільні стосунки». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

3

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода