Ексклюзивы
вторник, 07 июля 2020 17:00
Анна Щокань
Анна Щокань
Журналистка

Нема спасу

– Нє, ну ти стопудово Терези або Водолій, – каже блакитноока брюнетка років 25. Стоїть навпроти мене в холі кінотеатру. З Ольгою виходимо з показу для преси. – Та точно Водолій, вони всі такі трохи не від світу, – хитро примружується.

Підтверджую, точно. Питаю, чи давно цікавиться зодіакальною темою.

– Пишу гороскопи. По три-чотири на день, – пояснює колега.

– Ти астролог?

Блакитноока поблажливо зітхає, поправляє дорогу сумочку.

– Я – редактор модного сайту, – пояснює. – А там гороскопи знаєш, скільки переглядів набирають? Вже й не знала де брати, а тоді підписалася на одного чувачка з Москви – тепер беру в нього і не парюся.

Цікавлюся, чи впевнена, що той звіздар – авторитетне джерело.

– Сайт норм, дорогий, видно. Це в нас астрологів не тримають у штаті, бо їм же платити треба. Наші знаходять тих, хто і про Кім Кардаш'ян напише, і про ритуали на любов, і гороскоп. Спочатку я від тих передбачень відкараскатися хотіла. Взяла таку схему: я – Терези, то їм у всьому везе. А як Близнюки – всі знайомі цього знаку противні – їм "непруха".

– Не боїшся відповідальність брати? – питаю дорогою до метро.

– Нє, ну я ж не звір, не нашкоджу. Пишу: їжте овочі, гуляйте більше на свіжому повітрі, любіть одне одного. Трохи про стосунки дописую. Ну давай, хай буде з тобою сила, – каже Ольга на пероні.

Невдовзі надсилає в соцмережі запит у друзі. Підписана – Зоряна Хитромудра. Статус: "Ваша доля у ваших руках". Репости – випуски передачі "Битва екстрасенсів". Згодом починає додавати жалісливі картинки, пише про самотність. Через деякий час у пості зізнається, в чому справа:

"Записалася у психологічну групу. Мало стосунки з хлопцем не зіпсувала. Друзі, будьте пильні – перевіряйте дипломи психологів, бо нема спасу від шарлатанів"

Сейчас вы читаете новость «Нема спасу». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода