Ексклюзивы
понедельник, 07 июля 2014 14:56
Ольга Гембік
Ольга Гембік
Ольга Гембік

Нічого не змінилося

Торік, особливо не плануючи, потрапили до Криму. Були попереджені про брудний пляж, високі ціни й п'яних росіян. Але з п'яними ми не перетиналися, місцеві були привітні, а море — чистим.

— Страшно сказати, по скільки ми скинулися в касу на покращення благоустрою, — пригадую розмову з власником лежаків Сашком із Запоріжжя. Він знімає окуляри, під очима білі незагорілі плями. За лежак бере 25 гривень, сміття з пляжу прибирає сам. — Заступник мера попросив, мовляв, щоб комфортно працювалося. Хто відмовить?

Тепер дивлюся у веб-камеру на порожній пляж Коктебеля, торішній благоустрій і смуги вільних лежаків. Сумніваюся, що Сашкові працюється.

Місяць тому телефонувала господині нашого котеджу.

— Все по-старому, ничего не изменилось, — удавано весело запевняла вона. Припрошувала на відпочинок. — Хотите — в июне, хотите — в июле. На завтра? Без проблем.

Торік на ближчі дати місць не було.

А вчора сниться, наче господиня прихистила у себе біженців з Донбасу, Сашко возить кевларові каски й американські берці на Схід, а заступник мера записався добровольцем у батальйон "Крим". Тому й відстрочив благоустрій.

Натхненна, планую на обід кримськотатарський лагман, а на серпень — відпочинок у Криму. Але ціни на сайті змінилися. Наш номер тепер коштує 2000 рублів. Подешевшав, але їхати чомусь перехотілося.

Сейчас вы читаете новость «Нічого не змінилося». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода