Ексклюзивы
суббота, 17 августа 2019 16:55
Анна Усік
Анна Усік
Анна Усік

Зустріч випускників

Сестра Наталія закінчила школу 10 років тому. У столиці вивчилася на юриста. Тепер робить манікюр у салоні краси навпроти колишньої альма-матер. У липні їде на зустріч випускників до Луцька. Із 30 однокласників до ресторану приходять семеро. Подруга Ольга вчилася в педагогічному, а тепер працює касиром. Інна мала стати бухгалтером, але в декреті перевчилася на кондитера.

– Червоний диплом подарувала мамі. Вона хотіла, щоб я закінчила Львівський торговельно-економічний. Її мрія збулася. Тепер пора мою здійснювати, – на смартфоні показує триповерхові торти, які пече на весілля.

На таксі до ресторану приїздить юрист Іван. Хвалиться новою моделлю iPhone, замовляє найдорожчу пляшку шампанського.

– Життя налагоджується. Торік одружився, добудовую хату під Луцьком, – розповідає. – До Нового року стану партнером в юридичній фірмі.

Колишнього товстуна Василя однокласники впізнають не одразу – схуд. Вчився на четвірки. В останньому шкільному творі написав, що мріє стати агрономом.

– Батьки хотіли всунути на географічний факультет, а я, поки вони спали, поніс документи в аграрний. На четвертому курсі після практики один фермер покликав до себе головним агрономом. Платив 20 тисяч, торік підняв на десятку, щоб я до Польщі не втік, – говорить до гурту.

Іван, аби переключити увагу на себе, на мобілці показує фото власного будинку з червоної цегли. У цей час на екрані висвітлюється повідомлення з банку: йому нарахували зарплату – 4027 грн. Вище – грошовий переказ 1000 євро – від матері, яка працює в Італії

Сейчас вы читаете новость «Зустріч випускників». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Анна Усік
Врятувати Уляну 2 Просмотров: 1089
Паша-прикордонник Просмотров: 1674
Працьовитий сусід 1 Просмотров: 1935
Слівце Просмотров: 873
Лекції про секс Просмотров: 1449
Голосов: 55
Голосование Возможен ли мир на Донбассе за "формуле Штайнмайера" (выборы + отвода войск + амнистия боевиков + особый статус Донбасса)?
  • Так, пора заканчивать войну любыми способами
  • Нет, мир будет только после победы
  • Нужно дальше проводить переговоры и привлечь к ним США
  • Война в Украине закончится только после возвращения Крыма
  • Ваш вариант (в комментариях)
Просмотреть
Погода