Ексклюзивы
среда, 17 июня 2020 17:00
Анна Усік
Анна Усік
Анна Усік

Список ворогів

Уночі у під'їзді подруги хтось написав "Таня сука".

– Якраз біля моїх дверей. Кому я так насолила? – Тетяна по телефону вголос перебирає недругів.

– Пам'ятаєш, як я бухгалтером в ОСББ працювала. Прибиральницям зарплату не дала підняти на тисячу. Вони мене не злюбили, на моєму поверсі підлоги демонстративно не мили, – каже. – На Новий рік малолєток з під'їзду виганяла, бо траву курили. Але то було пів року тому. І вони мені вже помстилися. Лампочку викрутили і купу наклали під дверима.

– Може, колишній твій, Міша? – вставляю своїх п'ять копійок.

– Ні, він незлопам'ятний. Більше місяця пройшло, як розбіглися. А от Валєра міг. Уже рік, як не разом, а досі дзвонить і погрожує. І колишня його не може заспокоїтися. Вони два роки зустрічалися, він їй одружитися пропонував, доки я не з'явилася. Вона досі стежить за мною в соцмережах і пише погані коментарі під фотографіями.

– Заблокуй її! – пропоную.

– Навіщо? Друзів треба тримати близько, а ворогів – ще ближче.

За годину телефонує з офісу.

– Склала список ворогів і зрозуміла, кому я допекла, – зітхає з полегшенням. – Пам'ятаєш Лесю? Працювали в одній компанії 2018-го. Вона тоді з сейфа винесла 20 тисяч, а я її здала. Мені за це скло в машині розбила. Обіцяла, що не дасть спокійно жити. Я їй подзвонила, пригрозила, як буде ще таке витворяти, піду в поліцію. Треба камери на вході перевірити. Якщо її впізнаю, заяву напишу.

Увечері подруга повертається додому, а напис змиває сусід із квартири навпроти.

– Колишній залицяльник моїй дівчині проходу не дає, – пояснює і вибачається за лайку на стіні. – І сюди добрався, коли взнав, що Таня до мене переїхала. Якщо не відмию, то завтра зафарбую. Вам який колір подобається: зелений чи блакитний?

Сейчас вы читаете новость «Список ворогів». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода