Ексклюзивы
воскресенье, 29 марта 2020 17:00
Анна Усік
Анна Усік
Анна Усік

Як пережити кризу

"8 березня треба було долари купляти, а не тюльпани", – пише колега у facebook і виставляє фото з київського обмінника.

За тиждень долар подорожчав майже на 1,5 грн.

"Головне – гарячки не пороти. Квартири не купляй. Машину продай. Як гривня завалиться, все впаде в ціні, – коментує допис Іван, помічник народного депутата. – Шеф сказав, що МВФ нам більше кредиту не дасть. У квітні чекайте на дефолт".

"Треба насіння купляти, а я ­боюся долари здавати. Нафта у світі дешевшає, а солярка в Україні – ні. Одне тішить, у Росії ще гірше", – долучається до обговорення фермер Василь.

"Фінансова криза вже близько. Купляй зараз долари, бо скоро буде по 50", – радить Вадим. Називає себе фінансовим аналітиком і бізнес-коучем. Запрошує на тренінг "Як пережити кризу 2020".

Через день проводить перший онлайн-тренінг. Сидить перед камерою з келихом віскі. Розбирає російську фінансову кризу 1998 року, дефолт Аргентини 2001-го, іпотечну кризу в США 2008-го. Наводить приклади професій майбутнього. Радить банкірам перевчатися на програмістів.

– Долар по 30 будемо мати вже до кінця березня. Паніку на валютному ринку зробить коронавірус. За рік роботу втратять півмільйона людей. Стільки ж повернуться в Україну із заробітків.

Глядачі втрачають інтерес. За пів години ефіру їх кількість зменшується на третину.

– Вадік, ти ще довго? Шампанське вже тепле, полуничку я з'їла, – у кімнату до Вадима забігає рудоволоса дівчина в коротенькому халаті. Той червоніє, вибачається і закриває ноутбук.

За годину його лекцію переглядають кілька тисяч людей. За вечір Вадим подвоює кількість підписників. Платний тренінг обіцяє дати за тиждень

Сейчас вы читаете новость «Як пережити кризу». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Анна Усік
Будинок Кучми Просмотров: 450
Кому ми треба 2 Просмотров: 1251
Пристосувалися Просмотров: 738
Колишній Просмотров: 837
Так не буває Просмотров: 1296
Голосов: 531
Голосование В Раде собирают подписи за отставку Авакова. Какова ваша позиция?
  • Давно пора. Министр провалил реформу МВД
  • Пока нет замены, - резких движений не надо
  • Министр МВД из полицейских сделал "ментов"
  • "Аваков - мощный министр". Так сказал президент, значит так и есть
  • Нет разницы, кто министр. Систему не сломать
  • Мне безразлично
Просмотреть
Погода