пʼятниця, 18 червня 2010 08:58

"Лос-Анджелес Лейкерс" став чемпіоном НБА

"Лос-Анджелес Лейкерс" стали чемпіонами Національної баскетбольної асоціації, обігравши у сьомому матчі фінальної серії "Бостон Селтікс" з рахунком 83:79 (14:23, 20:17, 19:17, 30:22). Про це повідомляється на офіційному сайті НБА.

Найкращим гравцем у складі "Лейкерс" став Кобі Брайант, який провів на майданчику майже 45 хвилин і набрав 23 очки. Він був визнаний найціннішим гравцем матчу (MVP).

Найкориснішим у "Бостона" виявився Пол Пірс. За матч атакуючий захисник "Селтікс" набрав 18 очок і зробив 10 підбирань.

По ходу зустрічі майбутнім чемпіонам довелося відіграватися - "Лос-Анджелес" програв "кельтам" першу чверть з різницею мінус дев'ять.

Тим не менш, в останніх трьох ігрових відрізках "Лейкерс" виявилися сильнішими, зумівши утримати перевагу в чотири очки на останніх секундах четвертої чверті.

НБА

Плей-офф

Фінал (до 4-х перемог)

Сьомий матч

Лейкерс - Бостон - 83:79 (14:23, 20:17, 19:17, 30:22)

У серії перемогли "Лейкерс" - 4-3.

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «"Лос-Анджелес Лейкерс" став чемпіоном НБА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua