неділя, 06 жовтня 2024 17:45

Україна вперше в історії здобула бронзу Чемпіонату світу з футзалу - фоторепортаж
9

Збірна України з футзалу перемогла з рахунком 7:1 збірну Франції у матчі за третє місце на Чемпіонаті світу-2024

Збірна України з футзалу здобула перемогу над збірною Франції у матчі за третє місце на Чемпіонаті світу-2024.

Україна вперше в історії стала бронзовим призером чемпіонату світу. Також ця медаль - перша для нашої країни на чоловічих чемпіонатах світу (серед дорослих) в ігрових видах спорту, повідомив "Чемпіон".

Поєдинок завершився перемогою України з рахунком 7:1.

На третій хвилині зазнав травми 28-річний універсал Микола Микитюк. Пошкодження виявилося серйозним, Микитюк не зміг продовжити гру.

Попри втрату одного з лідерів, команда Олександра Косенка увесь перший тайм контролювала гру ы пішла на перерву за мінімальної переваги завдяки голу Ігора Чернявського, який відзначився після передачі від тезки Корсуна.

У дебюті другої половини зустрічі Михайло Зварич ударом головою подвоїв перевагу після передачі від Ростислава Семенченка. За хвилину французи забили один гол, повернувши інтригу.

Євген Жук оформив дубль, а Данило Абакшин записав на свій рахунок хет-трик.

6 жовтня о 18:00 за київським часом розпочнеться фінальний матч Чемпіонату світу-2024, в якому гратимуть Бразилія та Аргентина.

Національна команда вперше в історії перемогла Францію. Раніше збірна України зустрічалась із збірної Франції на ЧС-2021 і зіграли внічию - 2:2.

Збірні України і Франції також двічі проводили товариські поєдинки. У жовтні 2018 року національна команда програла французам. У квітні цього року команди зіграли внічию - 4:4.

Зараз ви читаєте новину «Україна вперше в історії здобула бронзу Чемпіонату світу з футзалу - фоторепортаж». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua