середа, 09 червня 2010 12:22

НБА. "Лейкерс" вийшов вперед у фінальній серії плей-офф проти "Бостона"

"Лос-Анджелес Лейкерс" вийшов вперед у фінальній серії плей-офф НБА з клубом "Бостон Селтікс", повідомляє офіційний сайт НБА. У третьому матчі цих команд, який пройшов в Бостоні, "Лейкерс" переміг з рахунком 91:84. Рахунок в серії до чотирьох перемог - 2:1 на користь команди з Лос-Анджелеса.

На велику перерву команди пішли за переваги "Лейкерс" в 12 очок, проте в другій половині матчу "Бостону" вдалося скоротити розрив у рахунку, і вирішальної переваги "Лейкерс" добився лише в останні хвилини четвертої чверті.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник "Лейкерс" Кобі Брайант (на фото зліва), який набрав 29 очок і зробив сім підборів. У складі "Бостона" відзначився Кевін Гарнетт, який набрав 25 очок.

Четвертий матч "Бостона" і "Лейкерс" пройде 10 червня в Бостоні. П'ята гра відбудеться 13 червня також в Бостоні.

За матеріалами Лента.ру

Зараз ви читаєте новину «НБА. "Лейкерс" вийшов вперед у фінальній серії плей-офф проти "Бостона"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua