пʼятниця, 11 червня 2010 10:29

"Бостон" зрівняв рахунок у фіналі плей-офф НБА

Клуб НБА "Бостон Селтікс" зрівняв рахунок у фінальній серії плей-офф з "Лос-Анджелес Лейкерс". У ніч на 11 червня "Бостон" здобув домашню перемогу (96:89), а рахунок у серії до чотирьох перемог став 2:2, повідомляє офіційний сайт НБА.

П'ята гра відбудеться 13 червня в Бостоні, а шоста і сьома (якщо буде потрібно) - 15 і 17 червня в Лос-Анджелесі.

Головним героєм четвертого матчу став форвард "Селтікс" Глен Девіс. Він, як звичайно, вступив у гру з лавки запасних і за 22 з половиною хвилини набрав 18 очок, причому дев'ять з них - у заключній чверті. Девіс реалізував сім з десяти кидків з гри і всі чотири штрафні кидки.

Крім того, у складі "Бостона" можна виділити Пола Пірса, на рахунку якого 19 очок, 6 підбирань і 5 передач. У "Лейкерс" кращими були Кобі Брайант (33 очки) і Поу Газоль (21).

НБА

Плей-офф

Фінал (до 4-х перемог)

Четвертий матч

Бостон - Лейкерс - 96:89 (19:16, 23:29, 18:17, 36:27)

У серії нічия - 2-2.

За матеріалами Sports.ru, Лента

Зараз ви читаєте новину «"Бостон" зрівняв рахунок у фіналі плей-офф НБА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua