понеділок, 07 червня 2010 09:59

"Бостон" зрівняв рахунок у фіналі НБА

Клуб НБА "Бостон Селтікс" зрівняв рахунок у фінальній серії плей-офф з "Лос-Анджелес Лейкерс". У ніч на 7 червня "Селтікс" виграв на виїзді (103:94), а рахунок у серії до чотирьох перемог став нічийним - 1:1. Два наступна матчі пройдуть в Бостоні 8 і 10 червня, а п'ятий матч відбудеться 13 червня в Лос-Анджелесі, повідомляє офіційний сайт НБА.

У другому матчі серії "Бостон" здобув вирішальну перевагу в завершальній чверті, вигравши її з рахунком 31:22. Після третьої чверті рахунок в матчі був нічийним (72:72).

Найрезультативнішим у складі переможців став атакуючий захисник Рей Аллен, який набрав 32 очки. Аллен реалізував вісім з 11 триочкових кидків. Атакуючий захисник Раджон Рондо оформив тріпл-дабл - 19 очок, 12 підбирань і 10 передач.

У складі "Лейкерс" найрезультативнішим став іспанець Поу Газоль - 25 очок і вісім підбирань. На рахунку Кобі Брайнта і Ендрю Байнума по 21 очку.

НБА

Плей-офф

Фінал (до 4-х перемог)

Другий матч

Лейкерс - Бостон - 94:103 (22:29, 26:25, 24:18, 22:31)

У серії нічия - 1-1.

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Бостон" зрівняв рахунок у фіналі НБА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua