Кому потрібні факти? Головне, вважають в Енергоатомі - красиво набрехати

Обіцянки: нова АЕС на Черкащині, нові блоки Рівненської АЕС, модульні атомні реактори в пустелях... А на ділі - все обертається банальними розкраданнями на харчуванні й обладнанні окупованої ЗАЕС та небанальними - на добудові ХАЕС із купівлею російського металобрухту на понад $1 млрд. Факти, цифри - цього Енергоатом надати не може?

У 2022 році Енергоатом планував створити національну мережу зарядок для електромобілів.

...Петро Котін в ефірі розповідає про малі модульні реактори в пустелях та на інших планетах. Є тільки одна проблема - вони в принципі не існують як комерційна технологія для виробництва електрики. Бо надто дорогі

Потім були плани побудувати нову АЕС на Черкащині. Нові блоки на Рівненській АЕС. А ще очільник Енергоатома Петро Котін в ефірі розповідає про малі модульні реактори в пустелях та на інших планетах. Є тільки одна проблема - вони в принципі не існують як комерційна технологія для виробництва електрики. Бо надто дорогі. Принаймні, на планеті Земля - можливо, у пана Котіна ширша експертиза.

Але головне - це красиво заявити. А як тільки хтось почне ставити твої плани під сумнів - то треба гучно кричати "ІПСО!". Так Енергоатом і робить, регулярно публікуючи на своєму телеграм-каналі заяви про "безпідставні звинувачення" з боку народних депутатів і депутаток. А я ж викладачка, я люблю точність і не люблю брехню. Тож я відправила звернення в Енергоатом і попросила пояснити, в чому саме полягає дезінформація з мого боку. Де саме я озвучила неправдиві факти та/чи цифри?...

І от днями отримала відповідь: "Енергоатом не може спростовувати неправдиву інформацію фактами і цифрами". У мене закінчилися цензурні коментарі, щоб давати цьому оцінку. Але з'являється фобія, що такі люди керують нашою атомною енергетикою.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі