Російський розвідувальний корабель горів біля Сирії

Росія продовжує розвідницько-диверсійну діяльність по всьому світу. І періодично "палиться" на цьому - в прямому сенсі. Та хоча після пожежі корабель країни-агресорки продовжив збирати розвіддані, фахівці НАТО кажуть - російський флот нині досить ослаблений і має проблеми матеріально-технічного характеру

Associated Press: Біля берегів Сирії загорівся російський розвідувальний корабель, повідомляють офіційні особи. Видання має аудіо з його трансляцій, яке надає незвичайний погляд на російський флот розвідувальних кораблів. Трансляція, за словами військових, надійшла з російського розвідувального корабля Kildin, коли 23 січня судно, наповнене обладнанням для збору розвідданих, тимчасово вийшло з-під контролю біля сирійського узбережжя, з димової труби піднімалося полум'я та чорний дим.

Associated Press отримало аудіо трансляції, а також відео та фотографії пожежі, яку, за словами трьох військових, зібрав корабель країни НАТО, що діяв поблизу. Посадовці, також з країни НАТО, поговорили з AP на умовах анонімності. Аудіо надає незвичайний погляд на російський флот розвідувальних кораблів, за якими країни НАТО уважно спостерігають через побоювання, що Москва може саботувати підводні кабелі та трубопроводи.

...Кildin,.. до пожежі... збирав розвідувальні дані про діяльність НАТО в Середземному морі та діяв поблизу військово-морських навчань Туреччини

Минулого місяця Сполучене Королівство відстежило ще одне російське судно, яке було ідентифіковано як шпигунське судно в Ла-Манші. У Міністерстві оборони заявили, що "Янтар" "був спійманий на тому, що тинявся над критично важливою підводною інфраструктурою", і що підводний човен Королівського флоту піднявся на поверхню поблизу корабля, "щоб попередити, що він таємно стежив за кожним його рухом". Що стосується Kildin, то до пожежі, за словами офіційних осіб, які поговорили з AP, він збирав розвідувальні дані про діяльність НАТО в Середземному морі та діяв поблизу військово-морських навчань Туреччини. Зараз Kildin, після припинення пожежі, все ще стоїть і збирає розвіддані біля сирійського порту Тартус у супроводі фрегата та судна постачання.

Віце-адмірал у відставці Мішель Ольгагаре, колишній голова Французького центру вищих військових досліджень, сказав - попри те, що Kildin повернувся до роботи, пожежа підкреслює матеріально-технічні труднощі для Росії з утриманням військово-морських сил у Середземному морі, далеко від її баз в Арктиці та Балтійському морях. Москва також більше не може використовувати свій Чорноморський флот для патрулювання в Середземному морі, оскільки під час війни в Україні Туреччина не дозволяє військовим кораблям проходити через Босфор, який з'єднує Чорне та Середземне моря.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі