Мін'єдності: головне, що бюрократи не занудьгують

Нам дійсно бракує єдності, однак не факт, що з появою нового міністерства її побільшає. Особливо, якщо врахувати, що Мін'єдності формують на базі колишнього МінТОТ. І тут напрошується питання: а що, ми вже допомогли геть усім внутрішньо переміщеним українцям? Чи вони вже не на часі?

Додам до слів Юрія Богданова про нове Міністерство національної єдності. Так вийшло, що в кількох міністерств вже записані ці функції - саме реалізація проєктів "національної єдності".

Навіщо тільки в кризовій ситуації, замість дати карт-бланш вже існуючому міністерству, запускати все "з нуля" - ось що не піддається раціональному осмисленню

І новій структурі доведеться витратити величезну кількість ресурсів (часових, людських), щоб грамотно забрати ці функції, забюджетувати і фактично перезапустити з нуля.
Не те, щоб це було неможливо. Все можливо, за умови хорошого менеджерського таланту. Навіщо тільки в кризовій ситуації, замість дати карт-бланш вже існуючому міністерству, запускати все "з нуля" - ось що не піддається раціональному осмисленню.

Тут можна дорікнути, що як це з нуля - перейменували ж МінТОТ. Так от. Якби перейменували Мінкульт чи МЗС - тоді справді, це був би такий умовний карт-бланш. А тут міністерство, в функціоналі якого було опікуватися територіями, що в нас захопили, треба тотально переробити на комунікаційного годзіллу, який буде всіх кружляти в танці. Тому повністю з нуля. Нотаріуси, зміна положення, нова штатка, внесення змін в купу державних програм, стратегій - о богі, це ж так багато роботи для наших бюрократів. Просто свято!

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі