Рослинні противірусні? Саме так: що, від чого, як працює

Осінь - пора застуд і вірусних інфекцій. Що робити? Харчуватися правильно, відповідально ставитися до власного організму. А ще можна лікуватися травами, спеціями, ефірними оліями та ягодами. Як?

Природні добавки з противірусним потенціалом. Є два важливі пункти:

1. дива не буде, не можна купити астрагал і думати, що не захворієте;

2. вони працюють, все одно працюють, і інтегративна медицина дедалі частіше включає протоколи трави, що не викликають резистентність, ніж фарму.

Елеутерокок - єдиний у противірусних протоколах, діє на РНК вірусу. Аптека, настоянка

Елеутерокок - єдиний у противірусних протоколах, діє на РНК вірусу. Аптека, настоянка. Монолаурин, вогонь! Руйнує віруси з ліпідною мембраною (суперкапсидом). Кокосове масло. Кокосове молоко, кокос.

Л-лізин. Замінює аргінін, частина вірусів стає нежиттєздатними. ВСІ морепродукти, арахіс, мигдаль, сири/сухе молоко, кунжут та тхіна. EGCG - це зелений чай. Але в концентрації та якісний, як якісна матча (на воді, ясно). Не солом'яного кольору, не сіно, не в базових пакетиках. Пригнічує активацію NLRP3.

Підтримка TH1 клітин. Шоломник (байкалін), берберин, жовтокорінь, родіола, ехінацея. NK-клітин - рейші, астрагал, андрографіс. БАД, трави. Астрагал - непогано працює в парі з лізином з герпесами (моно, ебв теж). БАД

Кверцетин, лютеолін, геспередин, рутин, ресвератрол - флавоноїди. Темні, кольорові яскраві овочі, ягоди, зелень, фрукти. Від гранату та замороженої чорної смородини. Сухі теж, заморожування також. Журавлина-калина.

Солодка. Повільно та накопичувально, але охоплює ослизніння слизових вистілок, печія, екземи, H. pylori, стрептококи (але вона піднімає кортизол і обережно, хто із тиском). БАД, чай.

Чорний кмин, нігелла - вогонь! Це пряність калинджі. Знижує рівень фіброзу легеневої тканини, ІЛ-2, ІЛ-6 (знижує гістамін!). Як пряність, БАД.

Бета-глюкани. Полісахарид, розчинна клітковина, в БАД частіше відома як стінки вищих грибів. У їжі - всі гриби, дріжджі (нутрішнл іст), перлова, цілісний овес. Водорості. β-глюкан збільшує фагоцитарну здатність нейтрофілів, якщо конкретно.

Меліса. ГРЗ/грипи - додаємо. Ефірні олії імбиру, чебрецю, сандалу сюди ж. Чай, свіжі та сухі трави. Шипшина!

...чим вищий рівень глюкози, тим складніше проходить інфекція у пацієнтів.

Гірка диня (аюрведа) - MAP30 пригнічують проліферацію вірусів, включаючи цитомегалов, потенційно інгібуючи взаємодію з критичними компонентами клітини-господаря. І ще: що вищий рівень глюкози, то складніше проходить інфекція у пацієнтів.

Тепер перекладаю з людської на біохімічний. Як працюють: нейтралізують прозапальні інтерлейкіни, частина руйнує оболонки вірусу, які можуть прикріплюватися до клітин людини.
Підтримка NK та Н1 клітин. Протизапальне та поглиначі вільних радикалів С, Е та всякі флавоноїди.

Частина "противірусних" працює з молекулою - підсилювачем запальної активації вірусом чи бактерією NLRP3 = секреція прозапальних інтерлейкінів. Далі йде серія реакцій, що викликає піроптоз - запальну форму загибелі клітин. Частина - із руйнуванням оболонок вірусу, які знижують здатність прикріплюватися до клітин господаря.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі