Росія провокує екологічну катастрофу у Фінській затоці

У Кремлі так бояться атак українських безпілотників по своєму тіньовому нафтовому флоту, що навмисно відключають глобальну систему навігації у Фінській затоці, що загрожує безпеці усіх суден у цьому регіоні. Що відбувається?

Танкери та вантажні судна почали відхилятися від курсу і стали становити небезпеку для узбережжя Балтійського моря, - повідомляє видання Bild.

Російський тіньовий флот ставить під загрозу все узбережжя Балтійського моря. Аварія за участю одного з цих старих суден може призвести до серйозного розливу нафти в Балтійському морі. Фінська влада стежить за цими старіючими та погано обслуговуваними танкерами та вантажними суднами за допомогою супутника. Проте з квітня фінська берегова охорона помітила перешкоди для супутникової навігації суден у Балтійському морі.

В результаті вантажні судна, танкери та інші кораблі губляться в морі або відхиляються від курсу, пояснили у береговій охороні Фінляндії. У деяких випадках фінській владі доводилося попереджати судна, щоб вони не сіли на мілину або не підійшли небезпечно близько до островів.

Танкери також маніпулювали даними про своє місцезнаходження, щоб приховати своє прибуття чи відплиття до Росії...

Танкери також маніпулювали даними про своє місцезнаходження, щоб приховати своє прибуття чи відплиття до Росії, зазначив командувач берегової охорони Фінляндії Пекка Нііттіла. Автоматичні ідентифікаційні системи на борту, які вказують на точне розташування судна, були "навмисно відключені", щоб на екрані відображалося помилкове розташування судна.

Вже кілька місяців влада країн, що межують з Балтійським морем, звинувачує Росію в тому, що вона навмисно порушує роботу Глобальної навігаційної супутникової системи (GNSS) та Глобальної системи позиціонування (GPS) у цьому регіоні і тим самим підриває міжнародні правила безпеки на морі. На думку фінської берегової охорони, Росія глушить сигнали, щоб захистити свої нафтові гавані у східній частині Фінської затоки від українських авіаударів та атак безпілотників.

У Німеччині під особливою загрозою перебуває балтійське узбережжя Мекленбурга-Передньої Померанії. Через Мекленбурзьку затоку проходить маршрут Кадетського жолоба. Цей морський шлях знаходиться всього за кілька кілометрів від німецького узбережжя і проходить від півострова Дарс на сході до Фемарна на заході. Це один із найжвавіших морських шляхів у світі. Через цей морський шлях проходить багато російських танкерів. Якщо тут станеться аварія танкера, то екологічна катастрофа торкнеться всього балтійського узбережжя Німеччини.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі