Безвіз у нас не заберуть. Але диму без вогню не буває

Потрібно говорити з Євросоюзом на випередження

Безвіз у нас не заберуть - тут можна заспокоїтись. Коли надавали безвіз, ми прописали чітку процедуру на випадок, якщо загроза стане реальною. "З нічого" такі рішення не прийматимуться.

Але диму без вогню не буває. Спекуляції не пусті. Деякі країни Євросоюзу, включаючи, до речі, Німеччину та Францію, хочуть натиснути на балканські країни. Там зовсім в глухому куті погодження спільної заяви саміту Євросоюзу - деякі країни ЄС взагалі не хочуть згадувати Західні Балкани як перспективу членства. Це зрозуміло - після виборів у Німеччині та перед виборами у Франції це "особливо не на часі".

Хтось скаржиться на підробку документів, а хтось - більш глобально на проблеми з впровадженням верховенства права. Наразі це не критично, але "боком" може вилізти

Але є дискусії щодо нас, України. Хтось скаржиться на підробку документів, а хтось - більш глобально на проблеми з впровадженням верховенства права. Наразі це не критично, але "боком" може вилізти. Тому панікувати та хайпувати точно не варто, тільки емоції підігріваємо, а це вже грає на руку Кремлю. Потурбуватися варто: говорити з ЄС потрібно на випередження. Ситуація там може змінитися досить швидко, а сам факт дискусій всередині ЄС стане шаленим подарунком для Росії. Хай обійдуться без подарунків.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі