Попереду виснажлива боротьба. Мені потрібна ваша підтримка та допомога

Мені діагностували онкологію

Почну здалеку. Якось так сталося, що останнім часом в стрічці мені стали траплятися прекрасні мотивуючи дописи про те, як потрібно перестати боротися за життя і почати просто жити. Автори порівнюють звичку пручатися обставинам, які неможливо змінити, чи не з вадами, через які людина не може насолоджуватися життям. Таких дописів все більше. Можливо, це викликано якоюсь внутрішньою втомою. Для людини, яка останнім часом тільки те і робить, що протистоїть: окупантам, обставинам, постійним особистим втратам це дуже приваблива пропозиція - припинити спротив та сприймати все як є. Але таке можливо тільки, якщо проблеми перебільшені, а звичка пручатися скоріше нагадує вередування з приводу чи без. Не можна насолоджуватися життям, коли саме життя, гідність, або свобода під загрозою. Я звикла боротися, тому що знаю, що безнадія - це не об'єктивна реальність. Це суб'єктивний стан готової до поразки душі.

Буду вдячна за будь-яку пожертву, слова підтримки та репост. Прорвемося!

Напевно ви помітили, що останнім часом я майже зникла з публічного простору. Причина в тому, що мені діагностували онкологію. Інститут раку ставить четверту стадію, але ізраїльські лікарі мають геть інший обнадійливий прогноз. Почуваюся по-різному, страху нема, відчаю теж. Я прекрасно усвідомлюю ризики, може тому не впадаю в істерику. Ніколи не сприймала негаразди як належне. Тож, спротив - то єдина можлива для мене реакція в даній ситуації.

Не хочу нічого приховувати від вас. Не хочу поводитися так, наче рак - то "нєхорошая болєзнь", якої потрібно соромитися. Поки нічого не знаю про свої шанси, але точно знаю, що маю спробувати. Я знаю, що попереду довга та виснажлива боротьба. І тут мені потрібна буде ваша підтримка та допомога. Все це коштує грошей, яких у мене просто немає. На першому етапі, який триватиме півроку, потрібно 430 000 грн. Буду вдячна за будь-яку пожертву, слова підтримки та репост. Прорвемося!

ПриватБанк: (UAH) 5169 3600 0359 2254, Волошина Лариса Анатоліївна;

(USD) 5169 3600 1070 9651 (IBAN: UA063052990000026203902047507) VOLOSHYNA LARYSA;

(EUR) 4731 1856 0833 2463 (IBAN: UA973052990000026209644168061) VOLOSHYNA LARYSA.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Харлан Ульман Cтарший радник Atlantic Council, колишній морський офіцер США
Марк Тіссен Оглядач видання The Washington Post
Девід Кларк Аналітик, колишній спеціальний радник по Європі в МЗС Великої Британії
Андрій Андрушків Експерт з управління, виконавчий директор Центру спільних дій
Агія Загребельська Засновниця громадського проєкту "Ліга антитрасту"