Держсекретар США приїде в Україну. Маємо доти зробити три речі

Результат візиту залежить від нас

Супер, що держсекретар США Ентоні Блінкен приїде в Україну. І буде сумно, якщо його візит завершиться лише деклараціями підтримки. Вони дуже важливі, але результат візиту залежить насамперед від нас. Свята святами, однак працювати у найближчі дні слід над трьома речами.

По-перше, над збільшенням військової підтримки США і початком серйозної розмови про розміщення підрозділів США тут, на нашій території. Спочатку для тренувань, потім - з ширшими можливостями.

По-друге, над підготовкою в рамках комісії партнерства Україна-США спільного плану перетворень. З чіткими цілями і з чітким розумінням, яким буде сприяння США. Це потрібно зробити не "під килимом", а із залученням громадянського суспільства. Виграти війну проти Росії означає і виграти боротьбу за Україну.

По-третє, над домовленістю про виробництво вакцини в Україні. Наразі лунає багато закликів до Байдена тимчасово відмовитися від патентного захисту виробництва вакцин. Якщо це відбудеться, то організація виробництва в Україні буде кращим доказом стратегічного партнерства.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Володимир Гевко Маркетолог
Майкл Дракман Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні
Дар'я Лазарєва Експертка відділу клімату та транспорту ГО "Екодія"
Юрій Ніколов Співзасновник видання "Наші гроші"
Браян Вітмор Cтарший науковий співробітник Atlantic Council