Путін знущався над Зеленським, а не пропонував зустрітися

Із російським президентом можна спілкуватися тільки у багатосторонньому форматі

"Запрошення", яке зробив російський президент Володимир Путін своєму українському колезі - приїхати до Москви у будь-який зручний час для обговорення двосторонніх відносин - виглядає "запрошенням" тільки для газетних заголовків.

Насправді Путін знущався над Зеленським, а не пропонував зустрітися. Сам факт того, що російський президент не просто не визнає окупації Донбасу, але вимагає від Зеленського обговорювати цю окупацію з маріонетковими керівниками "народних республік" - вже доказ такого знущання. Головна проблема у взаєминах України і Росії - це війна, окупація Криму та Донбасу. І саме про це Володимир Путін і не збирається розмовляти із Володимиром Зеленським. Про що ж тоді взагалі російський правитель хотів би розмовляти з гостем із Києва? - пише Віталій Портников для Еspreso.tv.

Ще один доказ того, що Путін хотів висміяти і принизити Зеленського - так це те, що він реагував на пропозицію українського президента про зустріч на переговорах із білоруським правителем Олександром Лукашенком. Колгоспний диктатор, маргінальний режим якого тепер цілком залежить від російської підтримки, подавав Путіну репліки і радив Зеленському "зустрічатися на Донбасі" і "вчитися дипломатичній поведінці". Про дипломатичну поведінку від Лукашенка було особливо смішно. "95 квартал" у Кремлі.

Зеленському потрібно перестати розраховувати на двосторонні переговори з Путіним. Такі переговори - приниження для нього, приниження для країни

Можливо, двоє підстаркуватих диктаторів й не розуміють, що такою своєю поведінкою, всіма цими брехливими і безглуздими репліками вони принижують не Зеленського, а самих себе. Але ж Зеленський повинен це розуміти! Його не запрошують до Москви вирішувати проблеми. Його кличуть для публічної прочуханки! А умовою будь-якої дискусії з питань Донбасу роблять, як і раніше, прямі переговори українського президента з огидними російськими маріонетками - зрадниками Батьківщини.

Саме тому Зеленському потрібно перестати розраховувати на двосторонні переговори з Путіним. Такі переговори - приниження для нього, приниження для країни. Із Путіним можна спілкуватися тільки у багатосторонньому форматі. Тільки для того, щоб тиснути на російського правителя.

Тільки для того, щоб наближати кінець його людиноненависницького режиму.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Анастасія Дідорук Візажистка
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії