Критика від критики різниться. Що символізує розпис на стінах Офіса президента

Ті, хто знищують політику в країні, мають бути готові до того, що влада перейде до рук вулиці

Читаю, як всі не схвалюють розпис на стінах Офіса президента. Однак, ми не можемо не погодитися, що критика від критики різниться. Державники, які зрозуміло не схвалюють методи, якими влада заганяє під плінтус патріотів, все ж таки критикують дикунські методи боротьби із протновсько-судійським свавіллям. Але є і інша частина "небайдужих громадян". Вони побачили дописи на стінах, але в упор не бачать замовних справ. Їм не подобається руйнація фасадів держустанови, але щодо руйнації держави як системи інститутів вони не заперечують. Лицемірство, яке фарисеї конвертують в персональні привілеї - шлях до загального падіння.

Тут потрібно розуміти, що умови війни змушують нас діяти в режимі модерну. Звичайна людина в надзвичайних обставинах - ось що символізують собою фрески на стінах ОП. Ті, хто знищують політику в країні, мають бути готові до того, що влада перейде до рук вулиці. Це ваша відповідальність, панове фарисеї. Ви, відмовляючись налагодити діалог з конструктивними державницькими силами, самі штовхаєте країну в деструкцію.

Під промовки про розділення країни знищується остання можливість для об'єднання суспільства проти спільного ворога. Чому? Може тому, що для багатьох типу неупереджених спостерігачів більш конструктивним та бажаним партнером є Путін? І питання тут не тільки у тимчасових очільниках високих кабінетів. Найбільше за деяких представників влади діями протестувальників сьогодні обурюються ті, хто всі ці два роки проявляв принциповість тільки за умови сплаченого прейскуранту.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Майкл Дракман Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні
Дар'я Лазарєва Експертка відділу клімату та транспорту ГО "Екодія"
Юрій Ніколов Співзасновник видання "Наші гроші"
Брайан Вітмор Cтарший науковий співробітник Atlantic Council
Іван Сидор Священник, секретар-референт Київської єпархії ПЦУ