Зінченку логічно залишитися у "Манчестер Сіті"

В Італії треба міцніші гравці

У Олександра Зінченка є хороший ігровий характер. Українець любить те, чим займається. Грає не за зарплату, а тому, що йому цікаво. В чемпіонському сезоні "Сіті" Зінченко за всіх проблем гри в захисті, потрапив у ритм команди. Вона, можливо, не зовсім його, але він її відчув. З кожним разом грав все краще і природно почувався.

З головним конкурентом українця, Бенжаменом Менді, поки історія не зрозуміла. Важко сказати, чому його запросили в команду. Може видати два хороших матчі, потім провалитися, а вже після цього взагалі не грати. Зінченко такий хлопець, що коли виходить, то грає. Так, не без помилок, але він до них ставиться професійно. Робить висновки. Йому потрібно знайти свою хвилю, а на ній Олександр зможе протриматися доволі довго.

Важко говорити про основних захисників "Ман Сіті", бо команда не грає від оборони. Зрозуміло, що тут ротація буде постійною. Хосеп Ґвардіола тримає в обоймі українця та продовжує розраховувати на нього у майбутньому.

Зінченко - не той футболіст, без якого "Ман Сіті" не зможе грати. Він як футболіст між основою та ротацією. Не впливає на гру команди у випадку своєї відсутності, але додає, коли на полі.


На позиції лівого захисника якості Зінченка не стали гірші. Якщо зможе грати інтенсивно, як Ілкай Гюндогран, то його можна спробувати в середині поля. Але не факт, що вийде. Баланс фізики і атлетизму для цієї позиції недостатній для "МС" та АПЛ. Там діють двожильні та легкі гравці. Зінченко легкий, але не двожильний.

Інтерес з боку "Лаціо"? В середині поля в серії "А" Зінченко буде важко. Він може в Італії не розкритися. Там більш міцні гравці мають грати. Малиновський, приміром, міцніший.

В останніх матчах українець виходив на поле проти топсуперників

"Сіті" грає у кількох турнірах. В час ковіду потрібна широка лава запасних. В останніх матчах українець виходив на поле проти топсуперників. Зважаючи на це, можна сподіватися на достатню практику у самому "Сіті" навесні і гарну форму для збірної України під Євро-2020/21.

Всеволод Кевлич, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"