Чилі сприяє швидкому спалюванню калорій. Але ця дія короткочасна

Надмірне споживання викликає печію

Натуральні спеції є на кожній кухні. Одні люди використовують тільки сіль, перець і лавровий лист, інші мають цілий арсенал прянощів, спецій і приправ, щоб надати стравам особливий смак і аромат. Але крім своїх кулінарних властивостей, прянощі й спеції проявляють і корисні властивості. В першу чергу впливають на апетит і травлення.

Крім того, спеціям приписують деякі чудодійні властивості. Наприклад, прискорення обміну речовин, спалювання калорій та сприяння втраті ваги. Тому, досить часто, їх можна бачити в "схемах схуднення", причому небезпечних для здоров'я. Додавання у їжу перцю чилі дає деяку користь для організму, але це зовсім не те, чого ви очікуєте.

Звичайно, дуже хочеться, щоб знайшлася така чудова їжа: з'їв – і немає зайвої ваги. Але потрібно розуміти - схуднути, не докладаючи до цього ніяких зусиль, не можна. "Жироспалювачів", які нібито, дозволять нам бути стрункими безтурботно не існує.

"Жироспалювачів", які нібито, дозволять нам бути стрункими безтурботно не існує

Що ж такого чудесного у відомій і широко використовуваній спеції перцю чилі? Спробуємо розібратися.

Капсаїцин - основний активний інгредієнт червоного перцю чилі. Від вмісту цього алкалоїду залежить пекучість перцю. Коли ми їмо перець, він подразнює температурні й больові рецептори, що викликає відчуття тепла.

Відомо, що капсаїцин підвищує рівень тестостерону, позитивно впливає на імунітет, на рівень холестерину в крові та на стан кишкової мікрофлори. Так само відзначають, що регулярне вживання капсаїцину може знижувати ризик серцево-судинних і респіраторних захворювань.

Пов'язують це з термогенними властивостями капсаїцину, який підвищуючи температуру тіла, впливає на швидке "спалювання калорій" і знижує ризик набору ваги. З цієї причини він часто зустрічається в складі різних "спалювачів" жиру в формі біологічно активних добавок, або додається в інші модні "зілля".

З цього приводу хочу дати коментар. Підвищення температури тіла короткочасне, інтенсивність обміну речовин підвищується незначно.

У своїй практиці зустрічала людей, які перець чилі додавали мало не в усі страви: "їли й з борщем, і з тістечками", але при цьому страждали ожирінням.

Однак позитивні властивості капсаїцину і відповідно перцю чилі, безумовно, мають місце. Але це не означає, що почавши вживати велику кількість перцю ви захистите своє здоров'я відразу найближчим часом - через кілька тижнів або місяців. Перець чилі мав вплив на здоров'я тих, хто використовував його регулярно і тривало, значно більше, ніж пару місяців.

Також капсаїцин використовується в кремах і мазях для зовнішнього застосування при ревматичних захворюваннях і м'язових болях. А крім того його використовують ще як "секретну зброю" в помаді - невелика кількість злегка подразнює шкіру губ і робить їх більш пухкими. Все - заради краси.

Перець чилі хоч і має корисні властивості, ним не варто зловживати. Він подразнює слизову травного тракту

Важливо відзначити, що перець чилі хоч і має корисні властивості, ним не варто зловживати. Він подразнює слизову травного тракту, може викликатися біль в шлунку і кишківнику, печію.

З цієї причини про нього краще забути людям з гастритом, виразковою хворобою шлунку і дванадцятипалої кишки, іншими захворюваннями органів шлунково-кишкового тракту, стенокардією, гіпертонією, аритмією, патологіями печінки та нирок. Також може завдати шкоди тим, хто страждає на бронхіальну астму.

Боротися з надмірною вагою за допомогою одних тільки спецій марно. Тому краще зберігати здоровий глузд і робити ставку перш за все на збалансований раціон, фізичну активність і зміну способу життя. Тільки тоді можна безпечно позбутися зайвих кілограмів і уникнути побічних ефектів нерозумного використання "чудодійних" засобів для схуднення.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"
Сергій Курганов Генеральний директор рієлторського об'єднання "ПРОСТОР"
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі