Ще одна крапля злоби в чаші українських патріотів

Виллється у Майдан

Призначення Олега Тартарова заступником голови Офісу президента – ще одна крапля злоби у чаші українських патріотів. Ми робимо для себе висновки. Повернення цієї людини в українську політику – сигнал як для проукраїнського табору, та і для любителів ідеї замиритись з Росією. Ми вкотре зрозуміли, що режим Зеленського є антиукраїнським за своєю природою. Сепари та любителі "русского мира" зрозуміли, що тепер можуть піднімати голову. Що влада їх чекає у своїх лавах. Що вони можуть повертатись і знову штовхати Україну в російські обійми.

Саме по собі призначення Тартарова не може стати причиною для якихось масштабних суспільних процесів. Але одне нашаровується на друге і, коли чаша народного терпіння переповниться, вона виллється у ще один Майдан. Адже зараз країною керують не патріоти, а реваншисти. Це може призвести до національної катастрофи.

Олег Тартаров співпрацював з Новинським та Портновим, не важко здогадатись, яку позицію буде відстоювати

Для об'єктивності варто зазначити, що навряд Зеленський свідомо сидів і обирав токсичну фігуру, проти якої виступить громадськість, на посаду заступника голови ОП. Він дуже легко піддається різного роду політичним маніпуляціям. Тартаров – людина не квартального поля. Президент Зеленський, очевидно, навіть не знав про його існування до останніх кількох місяців. Йому просто хтось нашептав, підказав, що його кандидатура – вдала. З огляду на те, що Олег Тартаров співпрацював з Новинським та Портновим, не важко здогадатись, яку позицію буде відстоювати та чиєю людиною є. Тож тепер можемо "вітати" поповнення в антиукраїнському крилі нашої політики.

Віктор Бобиренко, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Погода