Є погані новини для Порошенка. Компромісу із Зеленським не буде

У Кремлі зловтішно потирає руки маленька хвора людинка

Ви пам'ятаєте, які очікування були у електорату Володимира Зеленського?

Нагадаю: закінчити війну, підняти зарплати та пенсії (вчителям так прям ого), зменшити тарифи, прикінчити олігархат, посадити корупціонерів.

Трішки зменшили тарифи, але це не заслуга президента, а заслуга Саудівської Аравії, яка вдарила по Путіну в нафтовій війні. І нежданчиком отримали бонус ми.

З війною якось не тойво.

З вчителями взагалі невдобно вийшло.

Олігархів біля трону побільшало. Вірніше при Порошенкові вони були рівновіддалені від керівництва державою. А зараз… Нині у міністрів треба питати: "Чиїх будеш?". Тому що (умовно) незалежні міністри та прокурори пішли з урядом Олексія Гончарука. А зараз чиїсь.

Олігархів біля трону побільшало

І що залишається? Правильно. Саджати корупціонерів.

Головним "корупціонером" у нас призначили Порошенка. Тут усі як один. І прокремлівські канали, і олігархічні кілька років вибудовували лінію: Свинарчуки - Ротердам - Порошенко - заробітки на крові.

Усі, хто думають, в курсі, як воно навіювалося простакам.

Але ж ми знаємо, що вся команда Зеленського дуже залежна від соцдосліджень. Це вже не простий інструмент. Це технологія.

І ось ми бачимо останні соцопитування. Хоча я певен, що в Офісі президента подібні дослідження були на столі ще пару місяців тому. Вони показують, що 51% українців підтримують ідею переслідування п'ятого президента України.

Тобто в ОП знають, що ганяти Порошенка люмпенізованій частині громадян заходить. Їх це втішає. Вони не можуть виокремити того, що олігархів залишили у спокої. Що Коломойський процвітає.

Що саджати треба якраз через одного в Офісі президента нинішнього. І що на Порошенка якби щось і було - то вже сидів би.

І влада почала підігрівати в своїх громадянах бажання крові. Спираючись на соцдослідження.

Можна було б сказати, як Аль Капоне: "Нічого особистого. Просто бізнес". Але ж особисте є. Зеленський, якого дратує освіченість та європейськість Порошенка, особисто і сильно хоче цієї травлі. Ну, шарікови за можливості завжди цькуватимуть преображенських.

У травлі Порошенка зацікавлені люди, які хочуть видовищ

Тому у травлі Порошенка зацікавлені люди, які хочуть видовищ. І один наполеончик.

У мене для Порошенка погані новини. Його травитимуть і далі. Бо цього хоче люмпенізована частина населення, президент і Коломойський. Також це доцільно у контексті виборів, щоб показувати свою роботу.

Але у цієї стратегії є свої недоліки. На цю вакханалію дивиться весь світ. І усім кривить рота від огиди. Усі ці процеси ні до чого не призведуть. А значить цим скористаються ОПЗЖята, які скажуть: ну ось, Зеленський навіть Порошенка не зміг посадити. Виборці - нумо до нас.

Головне і найгірше. У цій ситуації зловтішно потирає руки в Кремлі маленька хвора людинка.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"
Сергій Курганов Генеральний директор рієлторського об'єднання "ПРОСТОР"
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі