У Путіна ломка. Військове загострення в Україні неминуче

Кремль обманює себе власною пропагандою

Скажена ломка Путіна в останні два-три дні - результат усвідомлення ним (з солідним запізненням) провалу плану, який виношував з 2014 року, щоб одним кидком кісток переграти світову історію і взяти реванш за поразку СРСР у третій світовій (холодний) війні.

Путін був упевнений, що США здригнуться і відступлять в регіональному конфлікті в Прибалтиці, коли він стане погрожувати їм застосуванням тактичної ядерної зброї або застосує її. На цій і тільки на цій впевненості ґрунтувався весь його план. Про це говорила вся його політика, вся його поведінка, всі активні заходи його агентури, всі драматичні свідоцтва інсайдерів, що мають рідкісний доступ до висот влади (Венедиктов, Соловей, Явлінський), - пише Андрій Піонтковський для "Каспаров.Ru".

Ту ж впевненість поділяло до останнього часу ближнє коло доларових мільярдерів, що становлять політбюро російської клептократії. Їм легко і приємно було йти за Верховним і знайти разом з ним геополітичну велич. Але сьогодні вони вже починають здогадуватися, що, швидше за все, не потраплять в геополітичний рай, а просто здохнуть. І це нове знання, в якому стільки печалі, модифікує їхні агресивні плани.

Починають здогадуватися, що, швидше за все, не потраплять в геополітичний рай, а просто здохнуть

Нова військова доктрина США і розміщення ядерних боєголовок малої потужності не залишають жодних сумнівів, що Сполучені Штати обов'язково відреагують, якщо Russians дійсно застосують тактичну ядерну зброю. У США тепер ширший вибір відповіді на ядерну ескалацію Кремля, а не лише капітуляція або взаємне гарантоване знищення.

Американські підводні ракетоносці "Огайо", що здатні вразити будь-яку точку Євразії, курсують в Атлантичному океані, впливають на уми згаданих вище осіб в Москві. Цей психологічний механізм і називається ядерним стримуванням.

Ядерна зброя, в тому числі і нові американські боєголовки W76-2, існує не для того, щоб її застосовувати, а щоб "добрим словом" переконувати опонента утримуватися від її застосування. Чітко сформульована достовірна загроза відповідного ядерного удару повинна послужити інструментом deterrence (стримування) Москви від нанесення першого ядерного удару, а отже, і взагалі від початкової агресії в Балтії.

Ядерна зброя існує не для того, щоб її застосовувати, а щоб "добрим словом" переконувати опонента утримуватися від її застосування

Безпрецедентні "величезні" територіальні претензії до своїх найближчих сусідів - це компенсаторна реакція пацієнта, що зіткнувся з жорстким опором на натівському напрямі.

При подібному його психічному стані військова ескалація в Україні в найближчі місяці практично неминуча. Кремль обманює себе власною пропагандою про хаос, що панує в США. Насправді військово-політичний істеблішмент США, deep state, консолідований як ніколи. І консолідований він на двопартійній антикремлівський платформі. Україні нададуть максимальну (невійськову) підтримку, включаючи "пекельні санкції" проти Кремля.

А якщо збирач земель "русских" надумає замахнутися і на Казахстан, його чекає ще один дуже неприємний сюрприз. Цього разу від товариша Сі.

Гей, ви, там внизу, в бункері! Негайно зупиніть маніяка. Тоді у вас дійсно з'явиться шанс не здохнути, можливо, навіть зберегти щось з накопиченого непосильною працею барахла.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі