У Путіна все погано. Ми наближаємося до кінця епохи в Росії

Україні потрібна готовність номер один

Рейтинг довіри до Путіна навіть за даними прокремлівської агенції ВЦІОМ впав до 27%. А протестний потенціал за даними іншої "напівофіційної" агенції ФОМ зріс на 10%. В реальності цифри напевно ще більш вражаючі.

Показати нерішучість в країні, де панує заточена на одну людину автократія, коштує дуже дорого. Схоже, ми наближаємося до кінця епохи в Росії, статус-кво на перспективу вже не утримати. "Купити" росіян буде майже неможливо і дорого, те, як влада бореться з коронавірусом, росіян не надихає, до того ж Росія вийшла на друге місце у світі за кількістю випадків захворювань.

"Купити" росіян буде майже неможливо і дорого

Якщо немає кроків, здатних підвищити рейтинг російської влади та особисто Путіна всередині країни, то залишається тільки набирати бали назовні. Пом'якшення санкцій можна було б "продати", але для роздратованих росіян навіть цього буде недостатньо. Потрібна зовнішня експансія, яка б повністю змінила політичний порядок денний. Вкиди стосовно українських регіонів, які начебто хочуть відокремитися, як і все в Росії, невипадкові. Згадки про Одесу, Миколаїв, Херсон та Запоріжжя - теж. Росія використає будь-який, навіть найменший привід, більш того вона буде його послідовно створювати. Це єдине, що здатне відсунути розповзання режиму. Якщо Путін помилково поставив на вихід з переговорів з ОПЕК на фоні коронавірусу, то що заважає йому зробити це стосовно нас? Складнощі путінського режиму, помножені на виклики пандемії, роблять цей час дуже складним для нас, потрібна готовність номер один.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"