Суркіс обклав країну даниною в 7 млрд грн

Після таких історій і починаються Майдани

Найгуманніший і найсправедливіший у світі київський суд зобов'язав державний Приватбанк виплатити офшорам братів Суркісів 7 млрд грн. Ці гроші були у них на рахунках, коли Приват націоналізували. А оскільки Суркіси є бізнес-партнерами Коломойського і вважаються пов'язаними особами, їхні гроші тоді разом з банком перейшли державі в рахунок покриття тих збитків, які понесла країна через націоналізацію.

Звісно, розлучатися з такою жирною сумою Суркіси не захотіли. І тепер хочуть обкласти нас даниною під прикриттям пандемії і карантину. Виплачувати олігархам 7 мільярдів доведеться, зрозуміло, не якійсь абстрактній державі, а всім нам - українським платникам податків. Кожному з нас Суркіси залізуть у кишеню.

Кожному з нас Суркіси залізуть у кишеню

Складно уявити більш підлу ситуацію. У країні шириться епідемія, не вистачає ліків, обладнання, засобів захисту для медпрацівників, лікарні зруйновані, лікарі ледве зводять кінці з кінцями. Через карантин зупинилася економіка, падає ВВП, дефіцит бюджету - вже 300 млрд грн. Але Суркісам насрати на всіх. Їм потрібні 7 млрд. І плювати на пандемію та кризу. Здохни, але заплати! Мародери не можуть нажертися, їм потрібно ще.

Григорій Суркіс, як відомо - народний депутат від ОПЗЖ. І в цей самий час, поки він обдирає пенсіонерів і лікарів, його соратники по партії Юрій Бойко і Наталія Королевська радісно піаряться перед телекамерами "112 каналу" і дарують лікарням найдешевші маски і рукавички.

Дивлячись в об'єктиви камер, вони прекрасно пам'ятають про те, що їхній колега по фракції ОПЗЖ в цей самий момент хоче обкласти країну даниною в 7 млрд. Але продовжують видавати себе за благодійників і фальшиво співчувати медикам. 7 млрд грн - це 7000 апаратів ШВЛ. Але Суркісам гроші потрібніші, тому замість апаратів нам доведеться заплатити їм. А потім добрий Бойко, так і бути, подарує якій-небудь лікарні мікроавтобус зеленки і бинтів.

7 млрд грн - це 7000 апаратів ШВЛ

Іноді мені здається, що фракція Медведчука складаються навіть не з людей, а просто якоїсь цвілі, яка взагалі не відчуває жодних емоцій і зжирає все навколо просто тому, що так запрограмована.

Ось після таких історій і починаються Майдани. І коли розлючений кризою і бідністю натовп вкотре піде громити урядовий квартал, не потрібно буде розповідати про американське печиво і змову соросят. Люди виходять на Майдан не через печиво, а через тупу жадібність чиновників, суддів і депутатів, яких 2014-й рік так нічому і не навчив.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода