Правди про затриманого генерал-майора СБУ Шайтанова ми не дізнаємось

Треба думати, для чого злили цей шпигунський детектив

Давно в наш інформпростір не зливали цікавий шпигунський детектив. Але нарешті з'явилась історія з затриманим генерал-майором СБУ Шайтановим.

Агент чи не агент - ми з вами ніколи не взнаємо достеменно. Бо ніяких документів, які б це підтверджували або спростовували, нам не покажуть. Залишається вірити або не вірити джерелам, які нам про це повідомляють. Власне за цим принципом, тобто за рівнем довіри, джерела зливу інформації і вибирають.

По-друге, правду - як ці вербовки і співпраця відбуваються і хто з ким співпрацював - теж ніколи ніхто не розкриє. Бо тоді спецслужби втратять свою владу над суспільством. Навіть колишні працівники спецслужб насправді на службі - виконують роль колишніх, яким начебто вже можна щось говорити. Тому, коли вони в різних інтерв'ю нібито розкривають якісь таємниці, що такий то громадянин агент КДБ, ФСБ, СБУ, ЦРУ, МІ 6 тощо, це не означає, що так і є. Треба думати, навіщо через цього колишнього цю інформацію поширюють.

По-третє, всі сценарії, злиті зараз у ЗМІ про Шайтанова - і про штурм Будинку профспілок, і про нагороди від Порошенка, і про керівництво спецопераціями в ОРДЛО, які провалювались нібито через співпрацю з Кремлем, і про замовні вбивства, які начебто курував Шайтанов (я пишу "начебто", бо до вироку суду стверджувати про причетність до злочину не можна) - все це говорить лише про одне: нам з вами розраховувати нема на кого.

У людей при владі своя реальність, в них геть інші війни - за гроші і вплив

У людей при владі своя реальність, в них геть інші війни - за гроші і вплив. А ми ці війни бачимо під прикриттям непоганих шпигунських сценаріїв. І не забувайте, що "люди при владі" - це не завжди ті, кого ви бачите по телевізору.

Тому захищати цю країну в широкому розумінні - не лише від РФ - доведеться нам самим. Тож, не розслабляйтесь.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"